Info o Sada 8 papírových kelímků Rex London Vintage Apple, 250 ml - hodnocení a parametry

Informace: Sada 8 papírových kelímků Rex London Vintage Apple, 250 ml Lahve a hrnky Rex London

Popis produktu: Koulelo se koulelo červené jablíčko, až se dokoulelo do Anglie ke značce Rex London, která mu věnovala celou kolekci krásných doplňků do kuchyně. Nechte se zlákat hravým vzorem! ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Sada 8 papírových kelímků Rex London Vintage Apple, 250 ml za skvělou cenu 39 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Lahve a hrnky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sada 8 papírových kelímků Rex London Vintage Apple, 250 ml

Lukáš
Pro mé potřeby je Rex London Sada 8 papírových kelímků Rex London Vintage Apple, 250 ml skvělá volba v kategorii Lahve a hrnky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sada 8 papírových kelímků Rex London Vintage Apple, 250 ml od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sada 8 papírových kelímků Rex London Vintage Apple, 250 ml}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sada 8 papírových kelímků Rex London Vintage Apple, 250 ml mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sada 8 papírových kelímků Rex London Vintage Apple, 250 ml Rex London - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sada 8 papírových kelímků Rex London Vintage Apple, 250 ml, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sada 8 papírových kelímků Rex London Vintage Apple, 250 ml Rex London na zahradu

Sada 8 papírových kelímků Rex London Vintage Apple, 250 ml Lahve a hrnky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sada 8 papírových kelímků Rex London Vintage Apple, 250 ml i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Rex London, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 39 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sada 8 papírových kelímků Rex London Vintage Apple, 250 ml na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Rex London
- číslo EAN 5027455407845 z výroby
- produkt je v kategorii Lahve a hrnky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sada 8 papírových kelímků Rex London Vintage Apple, 250 ml Lahve a hrnky
Cena zboží
39 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Lahve a hrnky Rex London

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sada 8 papírových kelímků Rex London Vintage Apple, 250 ml) potřebujete dokumentaci od výrobce (Rex London), manuály 5027455407845, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.