Info o Sada 6 vidliček v dřevěném balení Jean Dubost London Mix - hodnocení a parametry

Informace: Sada 6 vidliček v dřevěném balení Jean Dubost London Mix Příbory Jean Dubost

Popis produktu: Byl Francouz a proslavil se svojí továrnou na kvalitní nože a příbory. Jean Dubost založil svoji továrnu už v roce 1920 a v tradici tohoto známého podniku teď pokračuje i jeho vnuk. Stejnojmenný Jean Dubost tak rozjel ve větším rodinnou firmu posazenou uprostřed skvostné francouzské krajiny, vybavil ji nejmodernějšími technologiemi, ale zároveň ponechal ruční zpracování tam, kde se podle nich stroje nevyrovnají lidskému řemeslu. Jean Dubost je tak už po desítky let ve Francii synonymem pro ostrost a stylové stolování, jaké tu doposavad chybělo. - Materiál: nerez ocel (1,2 mm), olejované dřevo - Sada: dřevěný blok, 6x vidlička - Vhodné do myčky: ano ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Sada 6 vidliček v dřevěném balení Jean Dubost London Mix za skvělou cenu 1 259 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příbory na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sada 6 vidliček v dřevěném balení Jean Dubost London Mix

Lukáš
Pro mé potřeby je Jean Dubost Sada 6 vidliček v dřevěném balení Jean Dubost London Mix skvělá volba v kategorii Příbory.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sada 6 vidliček v dřevěném balení Jean Dubost London Mix od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sada 6 vidliček v dřevěném balení Jean Dubost London Mix}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sada 6 vidliček v dřevěném balení Jean Dubost London Mix mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sada 6 vidliček v dřevěném balení Jean Dubost London Mix Jean Dubost - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sada 6 vidliček v dřevěném balení Jean Dubost London Mix, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sada 6 vidliček v dřevěném balení Jean Dubost London Mix Jean Dubost na zahradu

Sada 6 vidliček v dřevěném balení Jean Dubost London Mix Příbory Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sada 6 vidliček v dřevěném balení Jean Dubost London Mix i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Jean Dubost, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 259 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sada 6 vidliček v dřevěném balení Jean Dubost London Mix na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Jean Dubost
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Příbory


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sada 6 vidliček v dřevěném balení Jean Dubost London Mix Příbory
Cena zboží
1 259 Kč
Dostupnost
09.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Příbory Jean Dubost

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sada 6 vidliček v dřevěném balení Jean Dubost London Mix) potřebujete dokumentaci od výrobce (Jean Dubost), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.