Info o Sada 6 talířů Katie Alice English Garden, 19 cm - hodnocení a parametry

Informace: Sada 6 talířů Katie Alice English Garden, 19 cm Talíře Creative Tops

Popis produktu: Katie Alice English Garden, to je kolekce nádobí a kuchyňských pomůcek, které vypadají jako louka plná kvítí. Jarní pastelové barvy a jemné vzory, to je to pravé pro duše tíhnoucí k romantice. Kolekce pochází od anglické značky Creative Tops, která chce, aby každý měl možnost vybrat si to, po čem touží jeho srdce. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Sada 6 talířů Katie Alice English Garden, 19 cm za skvělou cenu 1 369 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Talíře na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sada 6 talířů Katie Alice English Garden, 19 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Creative Tops Sada 6 talířů Katie Alice English Garden, 19 cm skvělá volba v kategorii Talíře.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sada 6 talířů Katie Alice English Garden, 19 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sada 6 talířů Katie Alice English Garden, 19 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sada 6 talířů Katie Alice English Garden, 19 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sada 6 talířů Katie Alice English Garden, 19 cm Creative Tops - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sada 6 talířů Katie Alice English Garden, 19 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sada 6 talířů Katie Alice English Garden, 19 cm Creative Tops na zahradu

Sada 6 talířů Katie Alice English Garden, 19 cm Talíře Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sada 6 talířů Katie Alice English Garden, 19 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Creative Tops, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 369 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sada 6 talířů Katie Alice English Garden, 19 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Creative Tops
- číslo EAN 5050993078499 z výroby
- produkt je v kategorii Talíře


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sada 6 talířů Katie Alice English Garden, 19 cm Talíře
Cena zboží
1 369 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Talíře Creative Tops

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sada 6 talířů Katie Alice English Garden, 19 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Creative Tops), manuály 5050993078499, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.