Info o Sada 6 nožů v dárkovém balení Jean Dubost Forged - hodnocení a parametry

Informace: Sada 6 nožů v dárkovém balení Jean Dubost Forged Příbory Jean Dubost

Popis produktu: Jean Dubost založil svoji továrnu už v roce 1920 a v tradici tohoto známého podniku teď pokračuje i jeho vnuk. Stejnojmenný Jean Dubost tak rozjel ve větším rodinnou firmu posazenou uprostřed skvostné francouzské krajiny, vybavil ji nejmodernějšími technologiemi, ale zároveň ponechal ruční zpracování tam, kde se podle nich stroje nevyrovnají lidskému řemeslu. Jean Dubost, to jsou nože, příbory a kuchyňští pomocníci, které tu doposavad chyběly. - Materiál: nerez ocel - Sada: 6x nůž - Délka: 23 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Sada 6 nožů v dárkovém balení Jean Dubost Forged za skvělou cenu 929 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příbory na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sada 6 nožů v dárkovém balení Jean Dubost Forged

Lukáš
Pro mé potřeby je Jean Dubost Sada 6 nožů v dárkovém balení Jean Dubost Forged skvělá volba v kategorii Příbory.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sada 6 nožů v dárkovém balení Jean Dubost Forged od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sada 6 nožů v dárkovém balení Jean Dubost Forged}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sada 6 nožů v dárkovém balení Jean Dubost Forged mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sada 6 nožů v dárkovém balení Jean Dubost Forged Jean Dubost - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sada 6 nožů v dárkovém balení Jean Dubost Forged, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sada 6 nožů v dárkovém balení Jean Dubost Forged Jean Dubost na zahradu

Sada 6 nožů v dárkovém balení Jean Dubost Forged Příbory Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sada 6 nožů v dárkovém balení Jean Dubost Forged i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Jean Dubost, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 929 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sada 6 nožů v dárkovém balení Jean Dubost Forged na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Jean Dubost
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Příbory


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sada 6 nožů v dárkovém balení Jean Dubost Forged Příbory
Cena zboží
929 Kč
Dostupnost
21.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Příbory Jean Dubost

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sada 6 nožů v dárkovém balení Jean Dubost Forged) potřebujete dokumentaci od výrobce (Jean Dubost), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.