Info o Sada 6 misek English Garden Floral - hodnocení a parametry

Informace: Sada 6 misek English Garden Floral Mísy a misky Creative Tops

Popis produktu: Jarní pastelové barvy a jemné vzory, to je to pravé pro duše tíhnoucí k romantice. Katie Alice English Garden je kolekce nádobí a kuchyňských pomůcek, které vypadají jako louka plná kvítí. Kolekce pochází od anglické značky Creative Tops, která chce, aby každý měl možnost vybrat si to, po čem touží jeho srdce. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Sada 6 misek English Garden Floral za skvělou cenu 2 419 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Mísy a misky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sada 6 misek English Garden Floral

Lukáš
Pro mé potřeby je Creative Tops Sada 6 misek English Garden Floral skvělá volba v kategorii Mísy a misky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sada 6 misek English Garden Floral od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sada 6 misek English Garden Floral}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sada 6 misek English Garden Floral mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sada 6 misek English Garden Floral Creative Tops - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sada 6 misek English Garden Floral, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sada 6 misek English Garden Floral Creative Tops na zahradu

Sada 6 misek English Garden Floral Mísy a misky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sada 6 misek English Garden Floral i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Creative Tops, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 419 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sada 6 misek English Garden Floral na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Creative Tops
- číslo EAN 5050993078475 z výroby
- produkt je v kategorii Mísy a misky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sada 6 misek English Garden Floral Mísy a misky
Cena zboží
2 419 Kč
Dostupnost
21.04.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Mísy a misky Creative Tops

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sada 6 misek English Garden Floral) potřebujete dokumentaci od výrobce (Creative Tops), manuály 5050993078475, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.