Info o Sada 6 koktejlových vidliček v dárkovém balení Jean Dubost Futurismo - hodnocení a parametry

Informace: Sada 6 koktejlových vidliček v dárkovém balení Jean Dubost Futurismo Příbory Jean Dubost

Popis produktu: Jeho dědeček byl znalec ve výrobě v příboru, jeho otec založil v roce 1920 továrnu na příbory a on sám teď pokračuje v rodinné tradici, která si zakládá na výrobě vysoce kvalitních příborů a nožů. Francouz Jean Dubost tak rozjel ve větším rodinnou firmu posazenou uprostřed skvostné francouzské krajiny, vybavil ji nejmodernějšími technologiemi, ale zároveň ponechal ruční zpracování tam, kde se podle nich stroje nevyrovnají lidskému řemeslu. Jean Dubost je ve Francii synonymem pro ostrost a stylové stolování, jaké tu doposavad chybělo. - Materiál: leštěná nerez ocel - Délka: 15 cm - Sada: 6x - Vhodné do myčky: ano ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Sada 6 koktejlových vidliček v dárkovém balení Jean Dubost Futurismo za skvělou cenu 409 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příbory na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sada 6 koktejlových vidliček v dárkovém balení Jean Dubost Futurismo

Lukáš
Pro mé potřeby je Jean Dubost Sada 6 koktejlových vidliček v dárkovém balení Jean Dubost Futurismo skvělá volba v kategorii Příbory.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sada 6 koktejlových vidliček v dárkovém balení Jean Dubost Futurismo od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sada 6 koktejlových vidliček v dárkovém balení Jean Dubost Futurismo}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sada 6 koktejlových vidliček v dárkovém balení Jean Dubost Futurismo mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sada 6 koktejlových vidliček v dárkovém balení Jean Dubost Futurismo Jean Dubost - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sada 6 koktejlových vidliček v dárkovém balení Jean Dubost Futurismo, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sada 6 koktejlových vidliček v dárkovém balení Jean Dubost Futurismo Jean Dubost na zahradu

Sada 6 koktejlových vidliček v dárkovém balení Jean Dubost Futurismo Příbory Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sada 6 koktejlových vidliček v dárkovém balení Jean Dubost Futurismo i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Jean Dubost, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 409 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sada 6 koktejlových vidliček v dárkovém balení Jean Dubost Futurismo na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Jean Dubost
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Příbory


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sada 6 koktejlových vidliček v dárkovém balení Jean Dubost Futurismo Příbory
Cena zboží
409 Kč
Dostupnost
03.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Příbory Jean Dubost

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sada 6 koktejlových vidliček v dárkovém balení Jean Dubost Futurismo) potřebujete dokumentaci od výrobce (Jean Dubost), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.