Info o Sada 6 bambusových podtácků Bambum Silva - hodnocení a parametry

Informace: Sada 6 bambusových podtácků Bambum Silva Tácy, stojany a podnosy Bambum

Popis produktu: Bambus je materiálem, který si přímo říká o to, aby byl využit v kuchyni. Je totiž antibakteriální, lehký a odolný, což jsou vlastnosti, které hrají do karet tomu, aby je Bambum přetvořil do šikovných pomocníků. Bambus se oproti klasickému dřevu liší hned v několika hlavních bodech. Než doroste do plné síly, trvá mu tu okolo 5 let, zatímco například u dubu to může být až 50 let. Využívání bambusu tak je pro přírodu menší zátěží než kácení urostlých stromů. - Materiál: bambus - Rozměry: 11 x 1,6 cm - Vlastnosti: myjte raději v ruce, antibakteriální, odolné - Sada: 6x ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Sada 6 bambusových podtácků Bambum Silva za skvělou cenu 419 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Tácy, stojany a podnosy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sada 6 bambusových podtácků Bambum Silva

Lukáš
Pro mé potřeby je Bambum Sada 6 bambusových podtácků Bambum Silva skvělá volba v kategorii Tácy, stojany a podnosy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sada 6 bambusových podtácků Bambum Silva od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sada 6 bambusových podtácků Bambum Silva}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sada 6 bambusových podtácků Bambum Silva mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sada 6 bambusových podtácků Bambum Silva Bambum - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sada 6 bambusových podtácků Bambum Silva, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sada 6 bambusových podtácků Bambum Silva Bambum na zahradu

Sada 6 bambusových podtácků Bambum Silva Tácy, stojany a podnosy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sada 6 bambusových podtácků Bambum Silva i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bambum, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 419 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sada 6 bambusových podtácků Bambum Silva na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bambum
- číslo EAN 8680136021302 z výroby
- produkt je v kategorii Tácy, stojany a podnosy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sada 6 bambusových podtácků Bambum Silva Tácy, stojany a podnosy
Cena zboží
419 Kč
Dostupnost
05.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Tácy, stojany a podnosy Bambum

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sada 6 bambusových podtácků Bambum Silva) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bambum), manuály 8680136021302, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.