Info o Sada 6 bambusových napichovátek Bambum Salsa - hodnocení a parametry

Informace: Sada 6 bambusových napichovátek Bambum Salsa Příbory Bambum

Popis produktu: Bambus je ideálním společníkem do každé domácnosti. Čím to? Bambus je totiž odolný, lehký, antibakteriální a především svým způsobem ekologický. Než doroste do plné síly, trvá mu to totiž okolo 5 let, zatímco například u dubu to může být až 50 let. Využívání bambusu tak je pro přírodu menší zátěží než kácení urostlých stromů. A tak není divu, že se značka Bambum rozhodla dát tomuto materiálu podobu kuchyňských pomocníků a udělat tak každou domácnost po celém světě více ekologicky smýšlející. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Sada 6 bambusových napichovátek Bambum Salsa za skvělou cenu 159 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příbory na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sada 6 bambusových napichovátek Bambum Salsa

Lukáš
Pro mé potřeby je Bambum Sada 6 bambusových napichovátek Bambum Salsa skvělá volba v kategorii Příbory.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sada 6 bambusových napichovátek Bambum Salsa od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sada 6 bambusových napichovátek Bambum Salsa}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sada 6 bambusových napichovátek Bambum Salsa mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sada 6 bambusových napichovátek Bambum Salsa Bambum - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sada 6 bambusových napichovátek Bambum Salsa, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sada 6 bambusových napichovátek Bambum Salsa Bambum na zahradu

Sada 6 bambusových napichovátek Bambum Salsa Příbory Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sada 6 bambusových napichovátek Bambum Salsa i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bambum, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 159 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sada 6 bambusových napichovátek Bambum Salsa na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bambum
- číslo EAN 8680136025751 z výroby
- produkt je v kategorii Příbory


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sada 6 bambusových napichovátek Bambum Salsa Příbory
Cena zboží
159 Kč
Dostupnost
28.02.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Příbory Bambum

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sada 6 bambusových napichovátek Bambum Salsa) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bambum), manuály 8680136025751, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.