Info o Sada 5 keramických nožů se stojanem Brandani Panarea - hodnocení a parametry

Informace: Sada 5 keramických nožů se stojanem Brandani Panarea Nože Brandani

Popis produktu: Kvalitní naostřené čepele a příjemná rukojeť dělají z nožů bezvadné pomocníky pro každého kuchaře. Kromě toho jsou nože uloženy v reprezentativním modrém bloku, který doplní každou moderní kuchyň. Sada se skládá z pěti nožů. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Sada 5 keramických nožů se stojanem Brandani Panarea za skvělou cenu 1 099 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Nože na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sada 5 keramických nožů se stojanem Brandani Panarea

Lukáš
Pro mé potřeby je Brandani Sada 5 keramických nožů se stojanem Brandani Panarea skvělá volba v kategorii Nože.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sada 5 keramických nožů se stojanem Brandani Panarea od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sada 5 keramických nožů se stojanem Brandani Panarea}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sada 5 keramických nožů se stojanem Brandani Panarea mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sada 5 keramických nožů se stojanem Brandani Panarea Brandani - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sada 5 keramických nožů se stojanem Brandani Panarea, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sada 5 keramických nožů se stojanem Brandani Panarea Brandani na zahradu

Sada 5 keramických nožů se stojanem Brandani Panarea Nože Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sada 5 keramických nožů se stojanem Brandani Panarea i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Brandani, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 099 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sada 5 keramických nožů se stojanem Brandani Panarea na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Brandani
- číslo EAN 8029722545219 z výroby
- produkt je v kategorii Nože


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sada 5 keramických nožů se stojanem Brandani Panarea Nože
Cena zboží
1 099 Kč
Dostupnost
25.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Nože Brandani

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sada 5 keramických nožů se stojanem Brandani Panarea) potřebujete dokumentaci od výrobce (Brandani), manuály 8029722545219, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.