Info o Sada 4 modrých jídelních židlí Marckeric Tula - hodnocení a parametry

Informace: Sada 4 modrých jídelních židlí Marckeric Tula Jídelní židle Marckeric

Popis produktu: Jste hladoví po designové jídelně? Značka Marckeric uspokojí vaše chutě. Elegantní tvary, kvalitní materiály a prostá jednoduchost - to je recept, podle kterého designéři postupovali při navrhování těchto jídelních židlí ♥ Marckeric pochází ze slunného Španělska, kde zakořenila už v roce 1996. Nábytek této značky dýchá osobitostí, láskou k modernímu interiéru a skandinávskému stylu bydlení. Co kus to designová lahůdka v podobě přírodního dřeva či skla. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Sada 4 modrých jídelních židlí Marckeric Tula za skvělou cenu 13 699 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Jídelní židle na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sada 4 modrých jídelních židlí Marckeric Tula

Lukáš
Pro mé potřeby je Marckeric Sada 4 modrých jídelních židlí Marckeric Tula skvělá volba v kategorii Jídelní židle.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sada 4 modrých jídelních židlí Marckeric Tula od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sada 4 modrých jídelních židlí Marckeric Tula}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sada 4 modrých jídelních židlí Marckeric Tula mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sada 4 modrých jídelních židlí Marckeric Tula Marckeric - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sada 4 modrých jídelních židlí Marckeric Tula, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sada 4 modrých jídelních židlí Marckeric Tula Marckeric na zahradu

Sada 4 modrých jídelních židlí Marckeric Tula Jídelní židle Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sada 4 modrých jídelních židlí Marckeric Tula i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Marckeric, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 13 699 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sada 4 modrých jídelních židlí Marckeric Tula na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marckeric
- číslo EAN 8435178308641 z výroby
- produkt je v kategorii Jídelní židle


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sada 4 modrých jídelních židlí Marckeric Tula Jídelní židle
Cena zboží
13 699 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Jídelní židle Marckeric

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sada 4 modrých jídelních židlí Marckeric Tula) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marckeric), manuály 8435178308641, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.