Info o Sada 4 ks vysokých sklenic Portmeirion Summer, 420 ml - hodnocení a parametry

Informace: Sada 4 ks vysokých sklenic Portmeirion Summer, 420 ml Sklenice a skleničky Portmeirion

Popis produktu: Ať už hledáte skleničky na víno, šampaňské či obyčejnou limonádu, britská značka Portmeirion přichází s celou řadou skleněných krasavic, které vaši hostinu pozvednou zase o kousek výš.

Potěšte rodinu i přátele obědem, na který jen tak nezapomenou! ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Sada 4 ks vysokých sklenic Portmeirion Summer, 420 ml za skvělou cenu 909 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Sklenice a skleničky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sada 4 ks vysokých sklenic Portmeirion Summer, 420 ml

Lukáš
Pro mé potřeby je Portmeirion Sada 4 ks vysokých sklenic Portmeirion Summer, 420 ml skvělá volba v kategorii Sklenice a skleničky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sada 4 ks vysokých sklenic Portmeirion Summer, 420 ml od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sada 4 ks vysokých sklenic Portmeirion Summer, 420 ml}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sada 4 ks vysokých sklenic Portmeirion Summer, 420 ml mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sada 4 ks vysokých sklenic Portmeirion Summer, 420 ml Portmeirion - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sada 4 ks vysokých sklenic Portmeirion Summer, 420 ml, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sada 4 ks vysokých sklenic Portmeirion Summer, 420 ml Portmeirion na zahradu

Sada 4 ks vysokých sklenic Portmeirion Summer, 420 ml Sklenice a skleničky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sada 4 ks vysokých sklenic Portmeirion Summer, 420 ml i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Portmeirion, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 909 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sada 4 ks vysokých sklenic Portmeirion Summer, 420 ml na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Portmeirion
- číslo EAN 749151630895 z výroby
- produkt je v kategorii Sklenice a skleničky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sada 4 ks vysokých sklenic Portmeirion Summer, 420 ml Sklenice a skleničky
Cena zboží
909 Kč
Dostupnost
04.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Sklenice a skleničky Portmeirion

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sada 4 ks vysokých sklenic Portmeirion Summer, 420 ml) potřebujete dokumentaci od výrobce (Portmeirion), manuály 749151630895, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.