Info o Sada 4 bílých jídelních židlí Marckeric Kloe - hodnocení a parametry

Informace: Sada 4 bílých jídelních židlí Marckeric Kloe Jídelní židle Marckeric

Popis produktu: Co dělá jídelnu moderní a jedinečnou? Nabízí se odpověď, že jídelní stůl. Odporovat nebudeme, ale bez stylových jídelních židlí lze celý dojem snadno zabít. Židle od Marckeric vnesou do vaší jídelny ten dobře známý pocit výjimečnosti, jako když vstupujete do luxusní restaurace ♥ Marckeric pochází ze slunného Španělska, kde zakořenila už v roce 1996. Nábytek této značky dýchá osobitostí, láskou k modernímu interiéru a skandinávskému stylu bydlení. Co kus to designová lahůdka v podobě přírodního dřeva či skla. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Sada 4 bílých jídelních židlí Marckeric Kloe za skvělou cenu 8 399 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Jídelní židle na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sada 4 bílých jídelních židlí Marckeric Kloe

Lukáš
Pro mé potřeby je Marckeric Sada 4 bílých jídelních židlí Marckeric Kloe skvělá volba v kategorii Jídelní židle.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sada 4 bílých jídelních židlí Marckeric Kloe od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sada 4 bílých jídelních židlí Marckeric Kloe}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sada 4 bílých jídelních židlí Marckeric Kloe mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sada 4 bílých jídelních židlí Marckeric Kloe Marckeric - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sada 4 bílých jídelních židlí Marckeric Kloe, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sada 4 bílých jídelních židlí Marckeric Kloe Marckeric na zahradu

Sada 4 bílých jídelních židlí Marckeric Kloe Jídelní židle Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sada 4 bílých jídelních židlí Marckeric Kloe i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Marckeric, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 8 399 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sada 4 bílých jídelních židlí Marckeric Kloe na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marckeric
- číslo EAN 8435178367785 z výroby
- produkt je v kategorii Jídelní židle


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sada 4 bílých jídelních židlí Marckeric Kloe Jídelní židle
Cena zboží
8 399 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Jídelní židle Marckeric

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sada 4 bílých jídelních židlí Marckeric Kloe) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marckeric), manuály 8435178367785, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.