Info o Sada 3 zelených magnetických háčků Reenbergs Multiple - hodnocení a parametry

Informace: Sada 3 zelených magnetických háčků Reenbergs Multiple Vybavení koupelny Reenbergs

Popis produktu: Vypadá to jednoduše, ale tenhle chytrý nápad je nedocenitelný. Jestli nechcete vrtat do zdi a dlaždiček už vůbec ne, ale potřebujete nějaké háčky na odkládání utěrek či hadříků, přichází na řadu samolepící háčky. Většina toho moc nevydrží, ale to rozhodně není případ těchto tří siláků. Síla držáku funguje přes magnet a to tak, že spodní část háčku nalepíte na hladký povrch, přiložíte například ručník a nakonec přichází na řadu samotný háček. Díky tomu můžete ze skříně vytáhnout i ručníky, kterým celá léta slibujete, že jim přišijete poutka. Zní to trochu jako z jiného světa, viďte, ale nemusíte se bát, tyto háčky mají sílu a udrží toho spoustu! - Materiál: PE plast - Hloubka: 2,5 cm - Délka: 5 cm - Nosnost: 250 g - Sada: 3 ks ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Sada 3 zelených magnetických háčků Reenbergs Multiple za skvělou cenu 639 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vybavení koupelny na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sada 3 zelených magnetických háčků Reenbergs Multiple

Lukáš
Pro mé potřeby je Reenbergs Sada 3 zelených magnetických háčků Reenbergs Multiple skvělá volba v kategorii Vybavení koupelny.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sada 3 zelených magnetických háčků Reenbergs Multiple od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sada 3 zelených magnetických háčků Reenbergs Multiple}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sada 3 zelených magnetických háčků Reenbergs Multiple mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sada 3 zelených magnetických háčků Reenbergs Multiple Reenbergs - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sada 3 zelených magnetických háčků Reenbergs Multiple, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sada 3 zelených magnetických háčků Reenbergs Multiple Reenbergs na zahradu

Sada 3 zelených magnetických háčků Reenbergs Multiple Vybavení koupelny Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sada 3 zelených magnetických háčků Reenbergs Multiple i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Reenbergs, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 639 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sada 3 zelených magnetických háčků Reenbergs Multiple na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Reenbergs
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Vybavení koupelny


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sada 3 zelených magnetických háčků Reenbergs Multiple Vybavení koupelny
Cena zboží
639 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Vybavení koupelny Reenbergs

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sada 3 zelených magnetických háčků Reenbergs Multiple) potřebujete dokumentaci od výrobce (Reenbergs), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.