Info o Sada 3 závěsných dekorací ve tvaru motýlků Ego Dekor Spring - hodnocení a parametry

Informace: Sada 3 závěsných dekorací ve tvaru motýlků Ego Dekor Spring Zahradní dekorace Ego Dekor

Popis produktu: Někdy stačí i drobnost, která rozzáří váš domov a dýchne na něj pocit útulnaZávěsné dekorace jsou přesně ty, které to nádherně umí. Zavěste je na okno, na kliku nebo je pověste na hřebíček místo obrazu. WOW efekt se dostaví ihned. Info o značce: Ego Dekor je česká rodinná firma, která působí na trhu už nábytku a bytových doplňků už 21 let. Svým zákazníkům nabízí ucelené a ojedinělé kolekce zahradních i interiérových doplňků s příjemným retro nádechem. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Sada 3 závěsných dekorací ve tvaru motýlků Ego Dekor Spring za skvělou cenu 279 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní dekorace na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sada 3 závěsných dekorací ve tvaru motýlků Ego Dekor Spring

Lukáš
Pro mé potřeby je Ego Dekor Sada 3 závěsných dekorací ve tvaru motýlků Ego Dekor Spring skvělá volba v kategorii Zahradní dekorace.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sada 3 závěsných dekorací ve tvaru motýlků Ego Dekor Spring od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sada 3 závěsných dekorací ve tvaru motýlků Ego Dekor Spring}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sada 3 závěsných dekorací ve tvaru motýlků Ego Dekor Spring mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sada 3 závěsných dekorací ve tvaru motýlků Ego Dekor Spring Ego Dekor - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sada 3 závěsných dekorací ve tvaru motýlků Ego Dekor Spring, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sada 3 závěsných dekorací ve tvaru motýlků Ego Dekor Spring Ego Dekor na zahradu

Sada 3 závěsných dekorací ve tvaru motýlků Ego Dekor Spring Zahradní dekorace Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sada 3 závěsných dekorací ve tvaru motýlků Ego Dekor Spring i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Ego Dekor, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 279 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sada 3 závěsných dekorací ve tvaru motýlků Ego Dekor Spring na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Ego Dekor
- číslo EAN 8596056520446 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní dekorace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sada 3 závěsných dekorací ve tvaru motýlků Ego Dekor Spring Zahradní dekorace
Cena zboží
279 Kč
Dostupnost
07.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Zahradní dekorace Ego Dekor

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sada 3 závěsných dekorací ve tvaru motýlků Ego Dekor Spring) potřebujete dokumentaci od výrobce (Ego Dekor), manuály 8596056520446, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.