Info o Sada 3 samolepek s 3D efektem Ambiance Toys - hodnocení a parametry

Informace: Sada 3 samolepek s 3D efektem Ambiance Toys Tapety a nálepky Ambiance

Popis produktu: Šálí vás snad zrak? Tato samolepka je totiž navržena tak, že je sice placatá (jako každá jiná samolepka), ale díky hře stínování vytváří 3D efekt, díky kterému motiv vypadá jako živý. Samolepka je navíc je vyrobena tak, abyste ji snadno a rychle nalepili na zeď. Stačí jen sloupnout z podkladu a je to. A v případě odstranění se nemusíte bát poškození povrchu, protože samolepku lze dobře ze stěny sloupnout. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Sada 3 samolepek s 3D efektem Ambiance Toys za skvělou cenu 429 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Tapety a nálepky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sada 3 samolepek s 3D efektem Ambiance Toys

Lukáš
Pro mé potřeby je Ambiance Sada 3 samolepek s 3D efektem Ambiance Toys skvělá volba v kategorii Tapety a nálepky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sada 3 samolepek s 3D efektem Ambiance Toys od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sada 3 samolepek s 3D efektem Ambiance Toys}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sada 3 samolepek s 3D efektem Ambiance Toys mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sada 3 samolepek s 3D efektem Ambiance Toys Ambiance - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sada 3 samolepek s 3D efektem Ambiance Toys, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sada 3 samolepek s 3D efektem Ambiance Toys Ambiance na zahradu

Sada 3 samolepek s 3D efektem Ambiance Toys Tapety a nálepky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sada 3 samolepek s 3D efektem Ambiance Toys i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Ambiance, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 429 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sada 3 samolepek s 3D efektem Ambiance Toys na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Ambiance
- číslo EAN 5415231036516 z výroby
- produkt je v kategorii Tapety a nálepky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sada 3 samolepek s 3D efektem Ambiance Toys Tapety a nálepky
Cena zboží
429 Kč
Dostupnost
18.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Tapety a nálepky Ambiance

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sada 3 samolepek s 3D efektem Ambiance Toys) potřebujete dokumentaci od výrobce (Ambiance), manuály 5415231036516, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.