Info o Sada 3 poznámkových bločků Tri-Coastal Design Whenever - hodnocení a parametry

Informace: Sada 3 poznámkových bločků Tri-Coastal Design Whenever Zápisníky a psací potřeby Tri-Coastal Design

Popis produktu: Mít tak na stole pár bločků, do kterých si můžete pohotově zapsat každou důležitou myšlenku. Nyní je můžete zapisovat do bločků několika tvarů i barev, díky čemu své myšlenky můžete i slušivě organizovat. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Sada 3 poznámkových bločků Tri-Coastal Design Whenever za skvělou cenu 149 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zápisníky a psací potřeby na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sada 3 poznámkových bločků Tri-Coastal Design Whenever

Lukáš
Pro mé potřeby je Tri-Coastal Design Sada 3 poznámkových bločků Tri-Coastal Design Whenever skvělá volba v kategorii Zápisníky a psací potřeby.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sada 3 poznámkových bločků Tri-Coastal Design Whenever od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sada 3 poznámkových bločků Tri-Coastal Design Whenever}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sada 3 poznámkových bločků Tri-Coastal Design Whenever mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sada 3 poznámkových bločků Tri-Coastal Design Whenever Tri-Coastal Design - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sada 3 poznámkových bločků Tri-Coastal Design Whenever, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sada 3 poznámkových bločků Tri-Coastal Design Whenever Tri-Coastal Design na zahradu

Sada 3 poznámkových bločků Tri-Coastal Design Whenever Zápisníky a psací potřeby Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sada 3 poznámkových bločků Tri-Coastal Design Whenever i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Tri-Coastal Design, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 149 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sada 3 poznámkových bločků Tri-Coastal Design Whenever na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tri-Coastal Design
- číslo EAN 8057949287216 z výroby
- produkt je v kategorii Zápisníky a psací potřeby


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sada 3 poznámkových bločků Tri-Coastal Design Whenever Zápisníky a psací potřeby
Cena zboží
149 Kč
Dostupnost
21.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Zápisníky a psací potřeby Tri-Coastal Design

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sada 3 poznámkových bločků Tri-Coastal Design Whenever) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tri-Coastal Design), manuály 8057949287216, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.