Info o Sada 3 keramických nožů Jean Dubost Kitchen - hodnocení a parametry

Informace: Sada 3 keramických nožů Jean Dubost Kitchen Nože Jean Dubost

Popis produktu: Jeho dědeček byl znalec ve výrobě v příboru, jeho otec založil v roce 1920 továrnu na příbory a on sám teď pokračuje v rodinné tradici, která si zakládá na výrobě vysoce kvalitních příborů a nožů. Francouz Jean Dubost tak rozjel ve větším rodinnou firmu posazenou uprostřed skvostné francouzské krajiny, vybavil ji nejmodernějšími technologiemi, ale zároveň ponechal ruční zpracování tam, kde se podle nich stroje nevyrovnají lidskému řemeslu. Jean Dubost je ve Francii synonymem pro ostrost a stylové stolování, jaké tu doposavad chybělo. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Sada 3 keramických nožů Jean Dubost Kitchen za skvělou cenu 1 699 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Nože na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sada 3 keramických nožů Jean Dubost Kitchen

Lukáš
Pro mé potřeby je Jean Dubost Sada 3 keramických nožů Jean Dubost Kitchen skvělá volba v kategorii Nože.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sada 3 keramických nožů Jean Dubost Kitchen od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sada 3 keramických nožů Jean Dubost Kitchen}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sada 3 keramických nožů Jean Dubost Kitchen mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sada 3 keramických nožů Jean Dubost Kitchen Jean Dubost - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sada 3 keramických nožů Jean Dubost Kitchen, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sada 3 keramických nožů Jean Dubost Kitchen Jean Dubost na zahradu

Sada 3 keramických nožů Jean Dubost Kitchen Nože Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sada 3 keramických nožů Jean Dubost Kitchen i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Jean Dubost, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 699 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sada 3 keramických nožů Jean Dubost Kitchen na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Jean Dubost
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Nože


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sada 3 keramických nožů Jean Dubost Kitchen Nože
Cena zboží
1 699 Kč
Dostupnost
09.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Nože Jean Dubost

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sada 3 keramických nožů Jean Dubost Kitchen) potřebujete dokumentaci od výrobce (Jean Dubost), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.