Info o Sada 3 antracitových nástěnných polic U-Model Anthracite - hodnocení a parametry

Informace: Sada 3 antracitových nástěnných polic U-Model Anthracite Police Bonami

Popis produktu: Sháníte se po originální polici na zeď, která ji zkrášlí svým atypickým tvarem? Ideální volbou bude tato sada obsahující police rovnou tři. Kromě toho, že se stanou nápaditou dekorací na prázdnou stěnu, zároveň také nabídnou dostatek místa na knížky, sošky, květináče či svícny. Nezaberou také moc prostoru, hodí se proto do menších interiérů. A díky své cenně jde o ideální kousky do prvního bydlení. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Sada 3 antracitových nástěnných polic U-Model Anthracite za skvělou cenu 1 469 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Police na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sada 3 antracitových nástěnných polic U-Model Anthracite

Lukáš
Pro mé potřeby je Bonami Sada 3 antracitových nástěnných polic U-Model Anthracite skvělá volba v kategorii Police.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sada 3 antracitových nástěnných polic U-Model Anthracite od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sada 3 antracitových nástěnných polic U-Model Anthracite}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sada 3 antracitových nástěnných polic U-Model Anthracite mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sada 3 antracitových nástěnných polic U-Model Anthracite Bonami - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sada 3 antracitových nástěnných polic U-Model Anthracite, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sada 3 antracitových nástěnných polic U-Model Anthracite Bonami na zahradu

Sada 3 antracitových nástěnných polic U-Model Anthracite Police Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sada 3 antracitových nástěnných polic U-Model Anthracite i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bonami, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 469 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sada 3 antracitových nástěnných polic U-Model Anthracite na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bonami
- číslo EAN 8681875274691 z výroby
- produkt je v kategorii Police


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sada 3 antracitových nástěnných polic U-Model Anthracite Police
Cena zboží
1 469 Kč
Dostupnost
05.04.2021
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Police Bonami

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sada 3 antracitových nástěnných polic U-Model Anthracite) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bonami), manuály 8681875274691, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.