Info o Sada 2 velkých talířů z křišťálového skla Nachtmann Dancing Stars - Samba, ⌀ 32 cm - hodnocení a parametry

Informace: Sada 2 velkých talířů z křišťálového skla Nachtmann Dancing Stars - Samba, ⌀ 32 cm Sklenice a skleničky Nachtmann

Popis produktu: Noc je dlouhá, rytmy gradují do dusného vzduchu plného vzrušení. Jste uprostřed karnevalu v Rio de Janeiro, kde se prolínají barvy, zvuky a pohyby, které vás spoutávají do stavu magické extáze. Právě tuto atmosféru se snaží vystihnout skleněná kolekce Dancing Stars - Samba, ve které se odráží chuť žít a tancovat. Nejde však jen o umělecké objekty, jde o sklo, které si říká o to, abyste jej každý den používali a nevynechali s ním žádnou z příležitostí, ať už jde o rodinný oběd nebo sedánek s přáteli. Sklo je navíc vhodné do myčky i mikrovlnné trouby - to samo o sobě jasně dává najevo, že tato kolekce není jen pro jednostranné kochání se. Nachtmann je německá sklárna, která své počátky datuje až do roku 1834. Už v té době se soustředila na skleněné výrobky, které mají svoji vysokou estetickou i řemeslnou hodnotu, ale zároveň jsou natolik praktické, že je můžete používat dennodenně ve své jídelně. - Materiál: křišťálové sklo - Průměr: 32 cm - Sada: 2x podnos - Sklárna: Nachtmann, Německo - Vlastnosti: vhodné do myčky na nádobí i mikrovlnné trouby ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Sada 2 velkých talířů z křišťálového skla Nachtmann Dancing Stars - Samba, ⌀ 32 cm za skvělou cenu 469 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Sklenice a skleničky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sada 2 velkých talířů z křišťálového skla Nachtmann Dancing Stars - Samba, ⌀ 32 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Nachtmann Sada 2 velkých talířů z křišťálového skla Nachtmann Dancing Stars - Samba, ⌀ 32 cm skvělá volba v kategorii Sklenice a skleničky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sada 2 velkých talířů z křišťálového skla Nachtmann Dancing Stars - Samba, ⌀ 32 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sada 2 velkých talířů z křišťálového skla Nachtmann Dancing Stars - Samba, ⌀ 32 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sada 2 velkých talířů z křišťálového skla Nachtmann Dancing Stars - Samba, ⌀ 32 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sada 2 velkých talířů z křišťálového skla Nachtmann Dancing Stars - Samba, ⌀ 32 cm Nachtmann - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sada 2 velkých talířů z křišťálového skla Nachtmann Dancing Stars - Samba, ⌀ 32 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sada 2 velkých talířů z křišťálového skla Nachtmann Dancing Stars - Samba, ⌀ 32 cm Nachtmann na zahradu

Sada 2 velkých talířů z křišťálového skla Nachtmann Dancing Stars - Samba, ⌀ 32 cm Sklenice a skleničky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sada 2 velkých talířů z křišťálového skla Nachtmann Dancing Stars - Samba, ⌀ 32 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Nachtmann, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 469 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sada 2 velkých talířů z křišťálového skla Nachtmann Dancing Stars - Samba, ⌀ 32 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Nachtmann
- číslo EAN 4003762228435 z výroby
- produkt je v kategorii Sklenice a skleničky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sada 2 velkých talířů z křišťálového skla Nachtmann Dancing Stars - Samba, ⌀ 32 cm Sklenice a skleničky
Cena zboží
469 Kč
Dostupnost
25.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Sklenice a skleničky Nachtmann

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sada 2 velkých talířů z křišťálového skla Nachtmann Dancing Stars - Samba, ⌀ 32 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Nachtmann), manuály 4003762228435, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.