Info o Sada 2 utěrek Remember Green Stripes, 70 x 50 cm - hodnocení a parametry

Informace: Sada 2 utěrek Remember Green Stripes, 70 x 50 cm Utěrky Remember

Popis produktu: Když se retro vzor potká s veselými barvami, je o zábavu postaráno! Jinak tomu nebude ani ve vaší kuchyni, která se díky barevným utěrkám doslova rozzáří. Doporučujeme jej zkombinovat s ostatními doplňky kolekce Remember, aby to opravdu stálo za to! - Materiál: 100% bavlna - Rozměry: 70 x 50 cm - Údržba: prát na 60°C - Sada: obsahuje 2 ks ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Sada 2 utěrek Remember Green Stripes, 70 x 50 cm za skvělou cenu 339 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Utěrky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sada 2 utěrek Remember Green Stripes, 70 x 50 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Remember Sada 2 utěrek Remember Green Stripes, 70 x 50 cm skvělá volba v kategorii Utěrky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sada 2 utěrek Remember Green Stripes, 70 x 50 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sada 2 utěrek Remember Green Stripes, 70 x 50 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sada 2 utěrek Remember Green Stripes, 70 x 50 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sada 2 utěrek Remember Green Stripes, 70 x 50 cm Remember - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sada 2 utěrek Remember Green Stripes, 70 x 50 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sada 2 utěrek Remember Green Stripes, 70 x 50 cm Remember na zahradu

Sada 2 utěrek Remember Green Stripes, 70 x 50 cm Utěrky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sada 2 utěrek Remember Green Stripes, 70 x 50 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Remember, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 339 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sada 2 utěrek Remember Green Stripes, 70 x 50 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Remember
- číslo EAN 4260331695900 z výroby
- produkt je v kategorii Utěrky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sada 2 utěrek Remember Green Stripes, 70 x 50 cm Utěrky
Cena zboží
339 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Utěrky Remember

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sada 2 utěrek Remember Green Stripes, 70 x 50 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Remember), manuály 4260331695900, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.