Info o Sada 2 tmavě zelených kovových stojanů na květináče PT LIVING Hexagon - hodnocení a parametry

Informace: Sada 2 tmavě zelených kovových stojanů na květináče PT LIVING Hexagon Vázy, sošky, květináče PT LIVING

Popis produktu: Zapustil u vás doma své kořeny minimalismus? Pak jej nezapomeňte rosit chválou, přiživovat svěžími barvami a vystavovat přímému obdivu svých návštěv. Tyhle kousky vyzdvihnou krásu každého lístku i květu. Hlavní myšlenkou nizozemské značky PT LIVING je vnášet do svého specifického designu výjimečnost a nadčasovou jednoduchost. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Sada 2 tmavě zelených kovových stojanů na květináče PT LIVING Hexagon za skvělou cenu 3 499 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vázy, sošky, květináče na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sada 2 tmavě zelených kovových stojanů na květináče PT LIVING Hexagon

Lukáš
Pro mé potřeby je PT LIVING Sada 2 tmavě zelených kovových stojanů na květináče PT LIVING Hexagon skvělá volba v kategorii Vázy, sošky, květináče.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sada 2 tmavě zelených kovových stojanů na květináče PT LIVING Hexagon od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sada 2 tmavě zelených kovových stojanů na květináče PT LIVING Hexagon}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sada 2 tmavě zelených kovových stojanů na květináče PT LIVING Hexagon mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sada 2 tmavě zelených kovových stojanů na květináče PT LIVING Hexagon PT LIVING - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sada 2 tmavě zelených kovových stojanů na květináče PT LIVING Hexagon, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sada 2 tmavě zelených kovových stojanů na květináče PT LIVING Hexagon PT LIVING na zahradu

Sada 2 tmavě zelených kovových stojanů na květináče PT LIVING Hexagon Vázy, sošky, květináče Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sada 2 tmavě zelených kovových stojanů na květináče PT LIVING Hexagon i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz PT LIVING, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sada 2 tmavě zelených kovových stojanů na květináče PT LIVING Hexagon na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce PT LIVING
- číslo EAN 8714302661464 z výroby
- produkt je v kategorii Vázy, sošky, květináče


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sada 2 tmavě zelených kovových stojanů na květináče PT LIVING Hexagon Vázy, sošky, květináče
Cena zboží
3 499 Kč
Dostupnost
22.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Vázy, sošky, květináče PT LIVING

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sada 2 tmavě zelených kovových stojanů na květináče PT LIVING Hexagon) potřebujete dokumentaci od výrobce (PT LIVING), manuály 8714302661464, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.