Info o Sada 2 svícnů Parlane Flakes - hodnocení a parametry

Informace: Sada 2 svícnů Parlane Flakes Svícny a dekorace Parlane

Popis produktu: Svíčka a její tlumený svit, to je krása obyčejného. A Parlane, to je zase krása nenuceného a tak útulného domova. Spojíte-li tedy obojí dohromady získáte něžný svícen, který vykouzlí tu pravou sváteční atmosféru. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Sada 2 svícnů Parlane Flakes za skvělou cenu 259 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Svícny a dekorace na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sada 2 svícnů Parlane Flakes

Lukáš
Pro mé potřeby je Parlane Sada 2 svícnů Parlane Flakes skvělá volba v kategorii Svícny a dekorace.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sada 2 svícnů Parlane Flakes od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sada 2 svícnů Parlane Flakes}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sada 2 svícnů Parlane Flakes mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sada 2 svícnů Parlane Flakes Parlane - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sada 2 svícnů Parlane Flakes, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sada 2 svícnů Parlane Flakes Parlane na zahradu

Sada 2 svícnů Parlane Flakes Svícny a dekorace Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sada 2 svícnů Parlane Flakes i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Parlane, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 259 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sada 2 svícnů Parlane Flakes na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Parlane
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Svícny a dekorace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sada 2 svícnů Parlane Flakes Svícny a dekorace
Cena zboží
259 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Svícny a dekorace Parlane

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sada 2 svícnů Parlane Flakes) potřebujete dokumentaci od výrobce (Parlane), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.