Info o Sada 2 šedých židlí z dubového dřeva Folke Cato - hodnocení a parametry

Informace: Sada 2 šedých židlí z dubového dřeva Folke Cato Jídelní židle Folke

Popis produktu: Co by byl jídelní stůl bez pohodlných židlí? Jen zbytečným kusem nábytku. Pořiďte tedy vašemu jídelnímu fešákovi společnost ve formě dubových židlí. Krásně voní, skvěle vypadají a sedí se v nich jako na trůně. Uvidíte, že vás a vaši hodující společnost od jídla už nezvedne vůbec nic! ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Sada 2 šedých židlí z dubového dřeva Folke Cato za skvělou cenu 5 899 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Jídelní židle na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sada 2 šedých židlí z dubového dřeva Folke Cato

Lukáš
Pro mé potřeby je Folke Sada 2 šedých židlí z dubového dřeva Folke Cato skvělá volba v kategorii Jídelní židle.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sada 2 šedých židlí z dubového dřeva Folke Cato od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sada 2 šedých židlí z dubového dřeva Folke Cato}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sada 2 šedých židlí z dubového dřeva Folke Cato mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sada 2 šedých židlí z dubového dřeva Folke Cato Folke - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sada 2 šedých židlí z dubového dřeva Folke Cato, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sada 2 šedých židlí z dubového dřeva Folke Cato Folke na zahradu

Sada 2 šedých židlí z dubového dřeva  Folke Cato Jídelní židle Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sada 2 šedých židlí z dubového dřeva Folke Cato i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Folke, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 5 899 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sada 2 šedých židlí z dubového dřeva Folke Cato na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Folke
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Jídelní židle


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sada 2 šedých židlí z dubového dřeva  Folke Cato Jídelní židle
Cena zboží
5 899 Kč
Dostupnost
06.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Jídelní židle Folke

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sada 2 šedých židlí z dubového dřeva Folke Cato) potřebujete dokumentaci od výrobce (Folke), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.