Info o Sada 2 nočních stolků v dekoru dubového dřeva Elos - hodnocení a parametry

Informace: Sada 2 nočních stolků v dekoru dubového dřeva Elos Noční stolky Bonami

Popis produktu: Vyzdobte si ložnici přesně podle svých snů. Se sadou dvou praktických nočních stolků se vám dostane designových doplňků, které poslouží nejen po praktické stránce, ale také budou dělat radost svým estetickým pojetím. Pokud chcete designově nápaditý kus nábytku, kvůli kterému si nebudete muset sáhnout hluboko do kapsy, jde o ideální řešení. Hodí se tak především do prvních bydlení. Vyžaduje montáž, ovšem velmi jednoduchou, kterou zvládněte levou zadní. Materiál nevyžaduje žádnou speciální péči, stačí pravidelně oprašovat a otírat vlhkým hadříkem. Dejte si pozor na poškrábání povrchu, na to je jeho materiál více náchylnější. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Sada 2 nočních stolků v dekoru dubového dřeva Elos za skvělou cenu 3 399 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Noční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sada 2 nočních stolků v dekoru dubového dřeva Elos

Lukáš
Pro mé potřeby je Bonami Sada 2 nočních stolků v dekoru dubového dřeva Elos skvělá volba v kategorii Noční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sada 2 nočních stolků v dekoru dubového dřeva Elos od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sada 2 nočních stolků v dekoru dubového dřeva Elos}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sada 2 nočních stolků v dekoru dubového dřeva Elos mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sada 2 nočních stolků v dekoru dubového dřeva Elos Bonami - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sada 2 nočních stolků v dekoru dubového dřeva Elos, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sada 2 nočních stolků v dekoru dubového dřeva Elos Bonami na zahradu

Sada 2 nočních stolků v dekoru dubového dřeva Elos Noční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sada 2 nočních stolků v dekoru dubového dřeva Elos i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bonami, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 399 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sada 2 nočních stolků v dekoru dubového dřeva Elos na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bonami
- číslo EAN 8681875274097 z výroby
- produkt je v kategorii Noční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sada 2 nočních stolků v dekoru dubového dřeva Elos Noční stolky
Cena zboží
3 399 Kč
Dostupnost
07.04.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Noční stolky Bonami

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sada 2 nočních stolků v dekoru dubového dřeva Elos) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bonami), manuály 8681875274097, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.