Info o Sada 2 červených skleniček na víno Asobu Stack N' Go Vino, 300 ml - hodnocení a parametry

Informace: Sada 2 červených skleniček na víno Asobu Stack N' Go Vino, 300 ml Sklenice a skleničky Asobu

Popis produktu: Asi všichni jsme to občas zažili - víno na party se nejen z praktických důvodů podává v čemkoli jen ne v klasických sklenicích na víno. Proto přišli designéři Asobu s chytrým řešením - stohovatelnými vinnými sklenicemi, které přečkají každou i sebevíc divokou párty. Jsou vyrobeny z kvalitního a zdravotně nezávadného plastu. V balení najdete hned dva kousky. - Výhody: skleničky lze stohovat na sebe, nerozbitné, skvělé na cesty - Objem: 300 ml - Rozměry: 14 x 9 cm - Materiál: plast - Mytí: vhodné do myčky nádobí - Balení: 2 ks stohovatelných sklenic ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Sada 2 červených skleniček na víno Asobu Stack N' Go Vino, 300 ml za skvělou cenu 399 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Sklenice a skleničky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sada 2 červených skleniček na víno Asobu Stack N' Go Vino, 300 ml

Lukáš
Pro mé potřeby je Asobu Sada 2 červených skleniček na víno Asobu Stack N' Go Vino, 300 ml skvělá volba v kategorii Sklenice a skleničky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sada 2 červených skleniček na víno Asobu Stack N' Go Vino, 300 ml od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sada 2 červených skleniček na víno Asobu Stack N' Go Vino, 300 ml}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sada 2 červených skleniček na víno Asobu Stack N' Go Vino, 300 ml mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sada 2 červených skleniček na víno Asobu Stack N' Go Vino, 300 ml Asobu - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sada 2 červených skleniček na víno Asobu Stack N' Go Vino, 300 ml, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sada 2 červených skleniček na víno Asobu Stack N' Go Vino, 300 ml Asobu na zahradu

Sada 2 červených skleniček na víno Asobu Stack N' Go Vino, 300 ml Sklenice a skleničky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sada 2 červených skleniček na víno Asobu Stack N' Go Vino, 300 ml i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Asobu, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 399 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sada 2 červených skleniček na víno Asobu Stack N' Go Vino, 300 ml na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Asobu
- číslo EAN 842591009235 z výroby
- produkt je v kategorii Sklenice a skleničky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sada 2 červených skleniček na víno Asobu Stack N' Go Vino, 300 ml Sklenice a skleničky
Cena zboží
399 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Sklenice a skleničky Asobu

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sada 2 červených skleniček na víno Asobu Stack N' Go Vino, 300 ml) potřebujete dokumentaci od výrobce (Asobu), manuály 842591009235, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.