Info o Sada 2 černých magnetických držáků na šampón či sprchový gel Reenbergs - hodnocení a parametry

Informace: Sada 2 černých magnetických držáků na šampón či sprchový gel Reenbergs Vybavení koupelny Reenbergs

Popis produktu: Vypadá to jednoduše, ale tenhle chytrý nápad je nedocenitelný. Jestli nechcete vrtat do dlaždiček nebo do zdi, ale potřebujete nějaký prostor na odkládání šampónu nebo mycího gelu, přijdou na řadu samolepící háčky. Většina toho moc nevydrží, ale to rozhodně není případ tohoto siláka. Síla držáku funguje přes magnet. Právě přes něj plošku přilepíte lepící stranou na jakýkoli povrch a na nich magnetickou silou drží samotný opasek, do kterého dáte lahev šampónu nebo sprchového gelu. Opasek je dlouhý 23 cm, takže se snadno přizpůsobí objemu lahve. Upozornění: fotografie jsou ilustrační, produkt je v bílém provedení. - Materiál: silikon - Délka: 23,5 cm - Nosnost: 250 ml (větší šampóny potřebují dvojitou pásku) - Sada: 2x držák ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Sada 2 černých magnetických držáků na šampón či sprchový gel Reenbergs za skvělou cenu 1 059 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vybavení koupelny na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sada 2 černých magnetických držáků na šampón či sprchový gel Reenbergs

Lukáš
Pro mé potřeby je Reenbergs Sada 2 černých magnetických držáků na šampón či sprchový gel Reenbergs skvělá volba v kategorii Vybavení koupelny.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sada 2 černých magnetických držáků na šampón či sprchový gel Reenbergs od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sada 2 černých magnetických držáků na šampón či sprchový gel Reenbergs}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sada 2 černých magnetických držáků na šampón či sprchový gel Reenbergs mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sada 2 černých magnetických držáků na šampón či sprchový gel Reenbergs Reenbergs - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sada 2 černých magnetických držáků na šampón či sprchový gel Reenbergs, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sada 2 černých magnetických držáků na šampón či sprchový gel Reenbergs Reenbergs na zahradu

Sada 2 černých magnetických držáků na šampón či sprchový gel Reenbergs Vybavení koupelny Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sada 2 černých magnetických držáků na šampón či sprchový gel Reenbergs i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Reenbergs, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 059 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sada 2 černých magnetických držáků na šampón či sprchový gel Reenbergs na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Reenbergs
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Vybavení koupelny


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sada 2 černých magnetických držáků na šampón či sprchový gel Reenbergs Vybavení koupelny
Cena zboží
1 059 Kč
Dostupnost
18.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Vybavení koupelny Reenbergs

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sada 2 černých magnetických držáků na šampón či sprchový gel Reenbergs) potřebujete dokumentaci od výrobce (Reenbergs), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.