Info o Sada 2 černých cestovních kufrů na kolečkách s USB porty My Valice RESSNO Cabin & Large - hodnocení a parametry

Informace: Sada 2 černých cestovních kufrů na kolečkách s USB porty My Valice RESSNO Cabin & Large Kufry My Valice

Popis produktu: Pořiďte si kvalitní kufry, se kterými bude objevování světa pohodlnější. Pojmou všechno vaše oblečení a cennosti a jejich přeprava je naprosto jednoduchá. Sada kufrů na kolečkách otočných o 360° nabízí dostatek vnitřního prostoru. Díky odolnému materiálu si můžete být jisti, že toho vydrží hodně. Zapínají se na zip a kódový zámek, který zajistí maximální bezpečí před vynalézavými zlodějíčky. Mají zabudovaný USB port, díky kterému si za každé situace můžete nabít mobil či tablet. To se na cestách opravdu hodí. Nebude tak hrozit, že byste někde zůstali bez energie. Stačí do kufru vložit vlastní powerbanku a máte vyhráno. Design kufrů je unisexový, hodí se tedy pro páry, které spolu chtějí hezky ladit. O značce: Turecka značka My Valice založena roku 1998 v Istanbulu nabízí rozmanitou škálu cestovních kufrů, tašek a batohů. Jejich hlavním krédem je tvořit takové kousky, které budou nejen dobře vypadat, ale které vám usnadní cestování, ať už to bude kamkoliv. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Sada 2 černých cestovních kufrů na kolečkách s USB porty My Valice RESSNO Cabin & Large za skvělou cenu 4 099 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kufry na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sada 2 černých cestovních kufrů na kolečkách s USB porty My Valice RESSNO Cabin & Large

Lukáš
Pro mé potřeby je My Valice Sada 2 černých cestovních kufrů na kolečkách s USB porty My Valice RESSNO Cabin & Large skvělá volba v kategorii Kufry.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sada 2 černých cestovních kufrů na kolečkách s USB porty My Valice RESSNO Cabin & Large od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sada 2 černých cestovních kufrů na kolečkách s USB porty My Valice RESSNO Cabin & Large}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sada 2 černých cestovních kufrů na kolečkách s USB porty My Valice RESSNO Cabin & Large mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sada 2 černých cestovních kufrů na kolečkách s USB porty My Valice RESSNO Cabin & Large My Valice - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sada 2 černých cestovních kufrů na kolečkách s USB porty My Valice RESSNO Cabin & Large, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sada 2 černých cestovních kufrů na kolečkách s USB porty My Valice RESSNO Cabin & Large My Valice na zahradu

Sada 2 černých cestovních kufrů na kolečkách s USB porty My Valice RESSNO Cabin & Large Kufry Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sada 2 černých cestovních kufrů na kolečkách s USB porty My Valice RESSNO Cabin & Large i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz My Valice, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 099 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sada 2 černých cestovních kufrů na kolečkách s USB porty My Valice RESSNO Cabin & Large na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce My Valice
- číslo EAN 8681875291353 z výroby
- produkt je v kategorii Kufry


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sada 2 černých cestovních kufrů na kolečkách s USB porty My Valice RESSNO Cabin & Large Kufry
Cena zboží
4 099 Kč
Dostupnost
06.04.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Kufry My Valice

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sada 2 černých cestovních kufrů na kolečkách s USB porty My Valice RESSNO Cabin & Large) potřebujete dokumentaci od výrobce (My Valice), manuály 8681875291353, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.