Info o Sada 2 bambusových prostírání Bambum Servizio - hodnocení a parametry

Informace: Sada 2 bambusových prostírání Bambum Servizio Prostírání Bambum

Popis produktu: Sami jsme byli překvapeni, jak skvěle se bambusové dřevo dokáže v domácnosti vyjímat. Bambus se oproti klasickému dřevu liší hned v několika hlavních bodech. Než doroste do plné síly, trvá mu tu okolo 5 let, zatímco například u dubu to může být až 50 let. Využívání bambusu tak je pro přírodu menší zátěží než kácení urostlých stromů. Bambus je také odolnější, lehčí a antibakteriální. - Materiál: bambus - Rozměry: 45 x 30 cm - Sada: 2x prostírání ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Sada 2 bambusových prostírání Bambum Servizio za skvělou cenu 159 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Prostírání na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sada 2 bambusových prostírání Bambum Servizio

Lukáš
Pro mé potřeby je Bambum Sada 2 bambusových prostírání Bambum Servizio skvělá volba v kategorii Prostírání.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sada 2 bambusových prostírání Bambum Servizio od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sada 2 bambusových prostírání Bambum Servizio}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sada 2 bambusových prostírání Bambum Servizio mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sada 2 bambusových prostírání Bambum Servizio Bambum - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sada 2 bambusových prostírání Bambum Servizio, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sada 2 bambusových prostírání Bambum Servizio Bambum na zahradu

Sada 2 bambusových prostírání Bambum Servizio Prostírání Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sada 2 bambusových prostírání Bambum Servizio i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bambum, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 159 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sada 2 bambusových prostírání Bambum Servizio na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bambum
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Prostírání


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sada 2 bambusových prostírání Bambum Servizio Prostírání
Cena zboží
159 Kč
Dostupnost
04.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Prostírání Bambum

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sada 2 bambusových prostírání Bambum Servizio) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bambum), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.