Info o Sada 12 bílých adhezivních 3D samolepek Ambiance Flowers - hodnocení a parametry

Informace: Sada 12 bílých adhezivních 3D samolepek Ambiance Flowers Tapety a nálepky Ambiance

Popis produktu: Budete si připadat jako Alenka v říši divů. Tyto speciální a jedinečně krásné 3D samolepky totiž dávají prostoru pohádkovou atmosféru. Na zadní straně každé samolepky je adhezivní páska, díky které můžete motýlky přilepit nejen na stěnu, ale i na zrcadlo, dveře, hodiny, skřínky kuchyňské linky... Stejně tak jde i o dokonalou ozdobu třeba na svatby nebo narozeninové večírky. Pro tak krásnou dekoraci se vždy najde to pravé místo! ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Sada 12 bílých adhezivních 3D samolepek Ambiance Flowers za skvělou cenu 259 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Tapety a nálepky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sada 12 bílých adhezivních 3D samolepek Ambiance Flowers

Lukáš
Pro mé potřeby je Ambiance Sada 12 bílých adhezivních 3D samolepek Ambiance Flowers skvělá volba v kategorii Tapety a nálepky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sada 12 bílých adhezivních 3D samolepek Ambiance Flowers od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sada 12 bílých adhezivních 3D samolepek Ambiance Flowers}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sada 12 bílých adhezivních 3D samolepek Ambiance Flowers mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sada 12 bílých adhezivních 3D samolepek Ambiance Flowers Ambiance - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sada 12 bílých adhezivních 3D samolepek Ambiance Flowers, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sada 12 bílých adhezivních 3D samolepek Ambiance Flowers Ambiance na zahradu

Sada 12 bílých adhezivních 3D samolepek Ambiance Flowers Tapety a nálepky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sada 12 bílých adhezivních 3D samolepek Ambiance Flowers i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Ambiance, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 259 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sada 12 bílých adhezivních 3D samolepek Ambiance Flowers na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Ambiance
- číslo EAN 5415231035229 z výroby
- produkt je v kategorii Tapety a nálepky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sada 12 bílých adhezivních 3D samolepek Ambiance Flowers Tapety a nálepky
Cena zboží
259 Kč
Dostupnost
25.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Tapety a nálepky Ambiance

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sada 12 bílých adhezivních 3D samolepek Ambiance Flowers) potřebujete dokumentaci od výrobce (Ambiance), manuály 5415231035229, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.