Info o Rychlospojka vzduchová zásuvka s vnějším závitem - G-1/2" - hodnocení a parametry

Informace: Rychlospojka vzduchová zásuvka s vnějším závitem - G-1/2" Hadice Extol Premium

Popis produktu: Rychlospojka vzduchová vsuvka s vnějším závitem Extol Premium rozměry: v tabulce s variantami ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kutil.cz nabízí zboží Rychlospojka vzduchová zásuvka s vnějším závitem - G-1/2" za skvělou cenu 111 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Hadice na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Rychlospojka vzduchová zásuvka s vnějším závitem - G-1/2"

Lukáš
Pro mé potřeby je Extol Premium Rychlospojka vzduchová zásuvka s vnějším závitem - G-1/2" skvělá volba v kategorii Hadice.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Rychlospojka vzduchová zásuvka s vnějším závitem - G-1/2" od xkrát prověřeného e-shopu kutil.cz.


Honza
Na kutil.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Rychlospojka vzduchová zásuvka s vnějším závitem - G-1/2"}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Rychlospojka vzduchová zásuvka s vnějším závitem - G-1/2" mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Rychlospojka vzduchová zásuvka s vnějším závitem - G-1/2" Extol Premium - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Rychlospojka vzduchová zásuvka s vnějším závitem - G-1/2", nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Rychlospojka vzduchová zásuvka s vnějším závitem - G-1/2" Extol Premium na zahradu

Rychlospojka vzduchová zásuvka s vnějším závitem - G-1/2 Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Rychlospojka vzduchová zásuvka s vnějším závitem - G-1/2" i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kutil.cz Extol Premium, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 111 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Rychlospojka vzduchová zásuvka s vnějším závitem - G-1/2" na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Extol Premium
- číslo EAN 8595126958066 z výroby
- produkt je v kategorii Hadice


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kutil.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Rychlospojka vzduchová zásuvka s vnějším závitem - G-1/2
Cena zboží
111 Kč
Dostupnost
(Skladem) 14.08.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz
Doručení Hadice Extol Premium

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Rychlospojka vzduchová zásuvka s vnějším závitem - G-1/2") potřebujete dokumentaci od výrobce (Extol Premium), manuály 8595126958066, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kutil.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.