Info o Rychlospojka vzduchová zásuvka pro hadici - 3/8" - hodnocení a parametry

Informace: Rychlospojka vzduchová zásuvka pro hadici - 3/8" Hadice Extol Premium

Popis produktu: Rychlospojka vzduchová zásuvka pro hadici Extol Premium 8865119 rozměry: v tabulce s variantami ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kutil.cz nabízí zboží Rychlospojka vzduchová zásuvka pro hadici - 3/8" za skvělou cenu 107 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Hadice na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Rychlospojka vzduchová zásuvka pro hadici - 3/8"

Lukáš
Pro mé potřeby je Extol Premium Rychlospojka vzduchová zásuvka pro hadici - 3/8" skvělá volba v kategorii Hadice.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Rychlospojka vzduchová zásuvka pro hadici - 3/8" od xkrát prověřeného e-shopu kutil.cz.


Honza
Na kutil.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Rychlospojka vzduchová zásuvka pro hadici - 3/8"}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Rychlospojka vzduchová zásuvka pro hadici - 3/8" mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Rychlospojka vzduchová zásuvka pro hadici - 3/8" Extol Premium - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Rychlospojka vzduchová zásuvka pro hadici - 3/8", nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Rychlospojka vzduchová zásuvka pro hadici - 3/8" Extol Premium na zahradu

Rychlospojka vzduchová zásuvka pro hadici - 3/8 Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Rychlospojka vzduchová zásuvka pro hadici - 3/8" i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kutil.cz Extol Premium, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 107 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Rychlospojka vzduchová zásuvka pro hadici - 3/8" na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Extol Premium
- číslo EAN 8595126958127 z výroby
- produkt je v kategorii Hadice


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kutil.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Rychlospojka vzduchová zásuvka pro hadici - 3/8
Cena zboží
107 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz
Doručení Hadice Extol Premium

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Rychlospojka vzduchová zásuvka pro hadici - 3/8") potřebujete dokumentaci od výrobce (Extol Premium), manuály 8595126958127, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kutil.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.