Info o Rychlo loupač na pomeranče - hodnocení a parametry

Informace: Rychlo loupač na pomeranče Ostatní kuchyňské spotřebiče Kokiska

Popis produktu: Naskočí vám husí kůže z představy, že budete mít za nehty kousky kůry z tvrdého pomeranče, který se vám nedaří oloupat? Pak se vám jistě vyplatí investice do loupače, se kterým to bude hračka. Loupač pomerančů je vynikající pomocník při loupání všech citrusových plodů. Rychle a bez zbytečně upatlaných prstů si s ním připravíte pomeranče na oblíbený pokrm Kachna na pomerančích nebo pouze svačinku plnou vitamínů. Materiál: odolný plast Snadno omyvatelný 1x Rychlo loupač na pomeranče... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Rychlo loupač na pomeranče za skvělou cenu 13 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ostatní kuchyňské spotřebiče na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Rychlo loupač na pomeranče

Lukáš
Pro mé potřeby je Kokiska Rychlo loupač na pomeranče skvělá volba v kategorii Ostatní kuchyňské spotřebiče.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Rychlo loupač na pomeranče od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Rychlo loupač na pomeranče}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Rychlo loupač na pomeranče mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Rychlo loupač na pomeranče Kokiska - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Rychlo loupač na pomeranče, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Rychlo loupač na pomeranče Kokiska na zahradu

Rychlo loupač na pomeranče Ostatní kuchyňské spotřebiče Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Rychlo loupač na pomeranče i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Kokiska, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 13 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Rychlo loupač na pomeranče na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kokiska
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Ostatní kuchyňské spotřebiče


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Rychlo loupač na pomeranče Ostatní kuchyňské spotřebiče
Cena zboží
13 Kč
Dostupnost
(Skladem) 26.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Ostatní kuchyňské spotřebiče Kokiska

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Rychlo loupač na pomeranče) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kokiska), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.