Info o Růžový polštář ZUIVER APRIL s květinovým vzorem - hodnocení a parametry

Informace: Růžový polštář ZUIVER APRIL s květinovým vzorem Dekorační polštáře Zuiver

Popis produktu:

Elegantní polštář ZUIVER APRIL se stane klenotem vaší pohovky či postele. Potahová látka je velmi příjemná na dotek a je zdobena jemným květinovým vzorem. Polštářek bude krásným doplňkem vašeho retro interiéru.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Růžový polštář ZUIVER APRIL s květinovým vzorem za skvělou cenu 892 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Dekorační polštáře na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Růžový polštář ZUIVER APRIL s květinovým vzorem

Lukáš
Pro mé potřeby je Zuiver Růžový polštář ZUIVER APRIL s květinovým vzorem skvělá volba v kategorii Dekorační polštáře.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Růžový polštář ZUIVER APRIL s květinovým vzorem od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Růžový polštář ZUIVER APRIL s květinovým vzorem}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Růžový polštář ZUIVER APRIL s květinovým vzorem mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Růžový polštář ZUIVER APRIL s květinovým vzorem Zuiver - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Růžový polštář ZUIVER APRIL s květinovým vzorem, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Růžový polštář ZUIVER APRIL s květinovým vzorem Zuiver na zahradu

Růžový polštář ZUIVER APRIL s květinovým vzorem Dekorační polštáře Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Růžový polštář ZUIVER APRIL s květinovým vzorem i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Zuiver, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 892 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Růžový polštář ZUIVER APRIL s květinovým vzorem na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Zuiver
- číslo EAN 8718548045491 z výroby
- produkt je v kategorii Dekorační polštáře


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Růžový polštář ZUIVER APRIL s květinovým vzorem Dekorační polštáře
Cena zboží
892 Kč
Dostupnost
10.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Dekorační polštáře Zuiver

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Růžový polštář ZUIVER APRIL s květinovým vzorem) potřebujete dokumentaci od výrobce (Zuiver), manuály 8718548045491, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.