Info o Růžový dětský ručně tuftovaný koberec Think Rugs Hong Kong Kiddo Pinkie, 70 x 140 cm - hodnocení a parametry

Informace: Růžový dětský ručně tuftovaný koberec Think Rugs Hong Kong Kiddo Pinkie, 70 x 140 cm Koberce a předložky Think Rugs

Popis produktu: Koberec značky Think Rugs nemá jen pěknou tvářičku, ale právě za ní se skrývají i skvělé vlastnosti použitého materiálu akrylu. Ten je hřejivý a velmi příjemný na dotyk, oproti jiným materiálům má zvýšenou životnost a jeho barvy tak rychle nevyblednou. Ideální kombinace, když chcete esteticky zajímavý i kvalitní interiérový kousek. - Materiál: 100% akrylic - Rozměry: 70x140 cm - Výška: 15 mm - Vlastnosti: ručně vázaný ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Růžový dětský ručně tuftovaný koberec Think Rugs Hong Kong Kiddo Pinkie, 70 x 140 cm za skvělou cenu 1 689 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Koberce a předložky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Růžový dětský ručně tuftovaný koberec Think Rugs Hong Kong Kiddo Pinkie, 70 x 140 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Think Rugs Růžový dětský ručně tuftovaný koberec Think Rugs Hong Kong Kiddo Pinkie, 70 x 140 cm skvělá volba v kategorii Koberce a předložky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Růžový dětský ručně tuftovaný koberec Think Rugs Hong Kong Kiddo Pinkie, 70 x 140 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Růžový dětský ručně tuftovaný koberec Think Rugs Hong Kong Kiddo Pinkie, 70 x 140 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Růžový dětský ručně tuftovaný koberec Think Rugs Hong Kong Kiddo Pinkie, 70 x 140 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Růžový dětský ručně tuftovaný koberec Think Rugs Hong Kong Kiddo Pinkie, 70 x 140 cm Think Rugs - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Růžový dětský ručně tuftovaný koberec Think Rugs Hong Kong Kiddo Pinkie, 70 x 140 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Růžový dětský ručně tuftovaný koberec Think Rugs Hong Kong Kiddo Pinkie, 70 x 140 cm Think Rugs na zahradu

Růžový dětský ručně tuftovaný koberec Think Rugs Hong Kong Kiddo Pinkie, 70 x 140 cm Koberce a předložky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Růžový dětský ručně tuftovaný koberec Think Rugs Hong Kong Kiddo Pinkie, 70 x 140 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Think Rugs, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 689 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Růžový dětský ručně tuftovaný koberec Think Rugs Hong Kong Kiddo Pinkie, 70 x 140 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Think Rugs
- číslo EAN 5060155936925 z výroby
- produkt je v kategorii Koberce a předložky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Růžový dětský ručně tuftovaný koberec Think Rugs Hong Kong Kiddo Pinkie, 70 x 140 cm Koberce a předložky
Cena zboží
1 689 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Koberce a předložky Think Rugs

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Růžový dětský ručně tuftovaný koberec Think Rugs Hong Kong Kiddo Pinkie, 70 x 140 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Think Rugs), manuály 5060155936925, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.