Info o Růžové sametové lounge křeslo Bold Monkey Such A Stud - hodnocení a parametry

Informace: Růžové sametové lounge křeslo Bold Monkey Such A Stud Křesla Bold Monkey

Popis produktu:

Dechberoucí lounge křeslo Such A Stud značky Bold Monkey jen tak nepřehlédnete! Na první pohled si vás získá svým vytříbeným designem, který je inspirován stylem art deco a komfortními vlastnostmi. Kromě příjemného čalounění ze sametové látky v růžové barvě zaujme především dominantním a elegantním vzorem s motivem kosočtverců obíhajícím po obvodu opěradla a lakovanou kovovou podnoží ve zlaté barvě. Díky svěžímu konceptu a zmíněným vlastnostem se hodí prakticky do každého interiéru a designového prostředí. Také potěší přítomnost FFRs certifikátu, který zaručuje určitý stupeň nehořlavosti (cigarety, apod). Díky tomu je křeslo vhodné do domácího prostředí, a především do komerčních prostor, jako jsou hotely, přijímací haly apod.
 

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Růžové sametové lounge křeslo Bold Monkey Such A Stud za skvělou cenu 12 836 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Růžové sametové lounge křeslo Bold Monkey Such A Stud

Lukáš
Pro mé potřeby je Bold Monkey Růžové sametové lounge křeslo Bold Monkey Such A Stud skvělá volba v kategorii Křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Růžové sametové lounge křeslo Bold Monkey Such A Stud od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Růžové sametové lounge křeslo Bold Monkey Such A Stud}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Růžové sametové lounge křeslo Bold Monkey Such A Stud mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Růžové sametové lounge křeslo Bold Monkey Such A Stud Bold Monkey - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Růžové sametové lounge křeslo Bold Monkey Such A Stud, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Růžové sametové lounge křeslo Bold Monkey Such A Stud Bold Monkey na zahradu

Růžové sametové lounge křeslo Bold Monkey Such A Stud Křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Růžové sametové lounge křeslo Bold Monkey Such A Stud i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Bold Monkey, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 12 836 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Růžové sametové lounge křeslo Bold Monkey Such A Stud na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bold Monkey
- číslo EAN 8718548045187 z výroby
- produkt je v kategorii Křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Růžové sametové lounge křeslo Bold Monkey Such A Stud Křesla
Cena zboží
12 836 Kč
Dostupnost
26.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Křesla Bold Monkey

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Růžové sametové lounge křeslo Bold Monkey Such A Stud) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bold Monkey), manuály 8718548045187, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.