Info o Růžová sametová jídelní židle Nordic Living Anneke s černou podnoží - hodnocení a parametry

Informace: Růžová sametová jídelní židle Nordic Living Anneke s černou podnoží Jídelní židle Nordic Living

Popis produktu:

Anneke je elegantní jídelní židle, která zaujme na první pohled díky atraktivnímu designu a působivé kombinaci barev. Sedák židle je čalouněný růžovou sametovou látkou příjemnou na dotek a zadní část opěrky zdobí jemný detail prošívání. Vneste do svého domova závan aktuálních trendů s židlí Anneke.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Růžová sametová jídelní židle Nordic Living Anneke s černou podnoží za skvělou cenu 2 768 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Jídelní židle na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Růžová sametová jídelní židle Nordic Living Anneke s černou podnoží

Lukáš
Pro mé potřeby je Nordic Living Růžová sametová jídelní židle Nordic Living Anneke s černou podnoží skvělá volba v kategorii Jídelní židle.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Růžová sametová jídelní židle Nordic Living Anneke s černou podnoží od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Růžová sametová jídelní židle Nordic Living Anneke s černou podnoží}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Růžová sametová jídelní židle Nordic Living Anneke s černou podnoží mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Růžová sametová jídelní židle Nordic Living Anneke s černou podnoží Nordic Living - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Růžová sametová jídelní židle Nordic Living Anneke s černou podnoží, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Růžová sametová jídelní židle Nordic Living Anneke s černou podnoží Nordic Living na zahradu

Růžová sametová jídelní židle Nordic Living Anneke s černou podnoží Jídelní židle Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Růžová sametová jídelní židle Nordic Living Anneke s černou podnoží i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Nordic Living, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 768 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Růžová sametová jídelní židle Nordic Living Anneke s černou podnoží na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Nordic Living
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Jídelní židle


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Růžová sametová jídelní židle Nordic Living Anneke s černou podnoží Jídelní židle
Cena zboží
2 768 Kč
Dostupnost
(Skladem) 26.09.2020
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Jídelní židle Nordic Living

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Růžová sametová jídelní židle Nordic Living Anneke s černou podnoží) potřebujete dokumentaci od výrobce (Nordic Living), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.