Info o Růžová barová židle 67 cm Bold Monkey I Am Not A Macaron - hodnocení a parametry

Informace: Růžová barová židle 67 cm Bold Monkey I Am Not A Macaron Barové židle Bold Monkey

Popis produktu:

Barová židle I Am Not A Macaron značky Bold Monkey je doslova zhmotněním "královské" elegance ve stylu art deco. Ohromí vás svým designovým zpracováním kombinující čalounění z příjemné sametové látky v růžové barvě, a kovové prvky ve zlaté barvě. Potěší také přítomnost nožní opěrky, která ještě více zvyšuje celkový komfort. Skvěle se hodí do domácností a zejména do komerčních prostor (barů, hotelů, ...), to podporuje certifikace FFRs, která zaručuje určitý stupeň nehořlavosti (cigarety, apod).

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Růžová barová židle 67 cm Bold Monkey I Am Not A Macaron za skvělou cenu 7 406 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Barové židle na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Růžová barová židle 67 cm Bold Monkey I Am Not A Macaron

Lukáš
Pro mé potřeby je Bold Monkey Růžová barová židle 67 cm Bold Monkey I Am Not A Macaron skvělá volba v kategorii Barové židle.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Růžová barová židle 67 cm Bold Monkey I Am Not A Macaron od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Růžová barová židle 67 cm Bold Monkey I Am Not A Macaron}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Růžová barová židle 67 cm Bold Monkey I Am Not A Macaron mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Růžová barová židle 67 cm Bold Monkey I Am Not A Macaron Bold Monkey - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Růžová barová židle 67 cm Bold Monkey I Am Not A Macaron, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Růžová barová židle 67 cm Bold Monkey I Am Not A Macaron Bold Monkey na zahradu

Růžová barová židle 67 cm Bold Monkey I Am Not A Macaron Barové židle Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Růžová barová židle 67 cm Bold Monkey I Am Not A Macaron i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Bold Monkey, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 7 406 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Růžová barová židle 67 cm Bold Monkey I Am Not A Macaron na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bold Monkey
- číslo EAN 8718548047778 z výroby
- produkt je v kategorii Barové židle


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Růžová barová židle 67 cm Bold Monkey I Am Not A Macaron Barové židle
Cena zboží
7 406 Kč
Dostupnost
03.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Barové židle Bold Monkey

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Růžová barová židle 67 cm Bold Monkey I Am Not A Macaron) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bold Monkey), manuály 8718548047778, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.