Info o RUPES Velcro Polishing Foam FINE - hodnocení a parametry

Informace: RUPES Velcro Polishing Foam FINE Příslušenství RUPES

Popis produktu: Příslušenství RUPES Velcro Polishing Foam FINE: Pěnové leštící kotouče Velcro Polishing Foam FINE od předního italského výrobce motoristických potřeb a autodoplňků, firmy Rupes. Tyto jemné kotouče žluté barvy jsou určeny především pro leštičku Rupes iBrid BigFoot nano na domácí a profesionální renovaci laku. Centrovací průměr kotouče je 30 mm a průměr pracovní plochy kotouče pak 40 mm. Provedení FINE zaručuje velkou jemnost, kterou ocení všichni detaileři a hodí se zejména na menší doleštění problematických partií laku. Tato výhodná sada obsahuje 6 leštících kotoučů. Klíčové vlastnosti sady leštících kotoučů Rupes Velcro Polishing Foam FINE, 6 ksŽluté leštící kotouče pro leštičku Rupes iBrid Bigfoot nanoRupes Velcro Polishing Foam pro amatérskou i profesionální renovaci lakuDrsnost kotoučů FINE pro jemné doleštění lakuCentrovací průměr kotouče 30 mmPrůměr pracovní plochy kotouče 40 mmPraktické balení 6 ks ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží RUPES Velcro Polishing Foam FINE za skvělou cenu 890 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - RUPES Velcro Polishing Foam FINE

Lukáš
Pro mé potřeby je RUPES RUPES Velcro Polishing Foam FINE skvělá volba v kategorii Příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt RUPES Velcro Polishing Foam FINE od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého RUPES Velcro Polishing Foam FINE}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu RUPES Velcro Polishing Foam FINE mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka RUPES Velcro Polishing Foam FINE RUPES - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o RUPES Velcro Polishing Foam FINE, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží RUPES Velcro Polishing Foam FINE RUPES na zahradu

RUPES Velcro Polishing Foam FINE Příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace RUPES Velcro Polishing Foam FINE i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada RUPES, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 890 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

RUPES Velcro Polishing Foam FINE na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce RUPES
- číslo EAN 8058341043059 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

RUPES Velcro Polishing Foam FINE Příslušenství
Cena zboží
890 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Příslušenství RUPES

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (RUPES Velcro Polishing Foam FINE) potřebujete dokumentaci od výrobce (RUPES), manuály 8058341043059, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.