Info o RUPES Velcro Polishing Foam COARSE - hodnocení a parametry

Informace: RUPES Velcro Polishing Foam COARSE Příslušenství RUPES

Popis produktu: Příslušenství RUPES Velcro Polishing Foam COARSE: Pěnové leštící kotouče Velcro Polishing Foam COARSE od předního italského výrobce motoristických potřeb a autodoplňků, firmy Rupes. Tyto tvrdší kotouče modré barvy jsou určeny především pro leštičku Rupes iBrid BigFoot nano na domácí a profesionální renovaci laku. Centrovací průměr kotouče je 50 mm a průměr pracovní plochy kotouče pak 70 mm. Provedení COARSE zaručuje solidní tvrdost, kterou ocení všichni detaileři a hodí se zejména na hrubší doleštění problematických partií laku. Tato výhodná sada obsahuje 4 leštící kotouče. Klíčové vlastnosti sady leštících kotoučů Rupes Velcro Polishing Foam COARSE, 4 ksModré korekční kotouče pro leštičku Rupes iBrid Bigfoot nanoRupes Velcro Polishing Foam pro amatérskou i profesionální renovaci lakuDrsnost kotoučů COARSE pro hrubší doleštění lakuCentrovací průměr kotouče 50 mmPrůměr pracovní plochy kotouče 70 mmPraktické balení 4 ks ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží RUPES Velcro Polishing Foam COARSE za skvělou cenu 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - RUPES Velcro Polishing Foam COARSE

Lukáš
Pro mé potřeby je RUPES RUPES Velcro Polishing Foam COARSE skvělá volba v kategorii Příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt RUPES Velcro Polishing Foam COARSE od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého RUPES Velcro Polishing Foam COARSE}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu RUPES Velcro Polishing Foam COARSE mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka RUPES Velcro Polishing Foam COARSE RUPES - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o RUPES Velcro Polishing Foam COARSE, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží RUPES Velcro Polishing Foam COARSE RUPES na zahradu

RUPES Velcro Polishing Foam COARSE Příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace RUPES Velcro Polishing Foam COARSE i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada RUPES, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

RUPES Velcro Polishing Foam COARSE na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce RUPES
- číslo EAN 8058341043066 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

RUPES Velcro Polishing Foam COARSE Příslušenství
Cena zboží
990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Příslušenství RUPES

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (RUPES Velcro Polishing Foam COARSE) potřebujete dokumentaci od výrobce (RUPES), manuály 8058341043066, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.