Info o RUPES Nylon Soft Cup Brush - hodnocení a parametry

Informace: RUPES Nylon Soft Cup Brush Příslušenství RUPES

Popis produktu: Příslušenství RUPES Nylon Soft Cup Brush: Nylonový kartáček Nylon Soft Cup Brush předního italského výrobce motoristických potřeb a autodoplňků, firmy Rupes. Tento jemný kotouč černobílé barvy je určen především pro leštičku Rupes iBrid BigFoot nano na domácí a profesionální čištění interiéru i exteriéru dopravních prostředků. Můžete jej například použít například na vyčištění koberce, plastových i gumových prvků, nárazníků, paprsky kol či hliníkových lišt. Centrovací průměr tohoto kulatého kartáče je 30 mm. Klíčové vlastnosti nylonového kartáčku Rupes Nylon Soft Cup Brush SOFT, 1 ksBíločerný čistící kartáček pro leštičku Rupes iBrid Bigfoot nanoRupes Nylon Soft Cup Brush pro amatérské i profesionální čištění interiéru i exteriéruPoužitelné na všechny dopravní prostředkyVhodné například na koberce, plastové díly, gumy, nárazníkyProvedení SOFT s velmi jemným na šetrným nylonovým kartáčemCentrovací průměr kotouče 30 mm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží RUPES Nylon Soft Cup Brush za skvělou cenu 309 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - RUPES Nylon Soft Cup Brush

Lukáš
Pro mé potřeby je RUPES RUPES Nylon Soft Cup Brush skvělá volba v kategorii Příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt RUPES Nylon Soft Cup Brush od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého RUPES Nylon Soft Cup Brush}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu RUPES Nylon Soft Cup Brush mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka RUPES Nylon Soft Cup Brush RUPES - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o RUPES Nylon Soft Cup Brush, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží RUPES Nylon Soft Cup Brush RUPES na zahradu

RUPES Nylon Soft Cup Brush Příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace RUPES Nylon Soft Cup Brush i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada RUPES, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 309 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

RUPES Nylon Soft Cup Brush na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce RUPES
- číslo EAN 8058341044599 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

RUPES Nylon Soft Cup Brush Příslušenství
Cena zboží
309 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Příslušenství RUPES

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (RUPES Nylon Soft Cup Brush) potřebujete dokumentaci od výrobce (RUPES), manuály 8058341044599, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.