Info o RUPES BigFoot LHR 15 MarkII - hodnocení a parametry

Informace: RUPES BigFoot LHR 15 MarkII Leštičky RUPES

Popis produktu: Leštička na auto RUPES BigFoot LHR 15 MarkII: Strojní inovovaná orbitální leštička BigFoot LHR 15 MarkII s výkonem 500 W od předního italského výrobce motoristických potřeb a autodoplňků, firmy Rupes. Hodí se zejména na domácí a profesionální renovaci laku. Vysoká leštící síla a vysoká efektivita, to vše při zachování velmi nízkých vibrací. Orbitální provedení je šetrné vůči laku na vašem autě či motorce, ale používá se také na leštění autobusů, lodí či letadel. Výkmit s hodnotou 15 mm vám pomůže při odstraňování škrábanců, skvrn či nežádoucích oxidačních projevů. Práce s touto leštičkou je velmi jednoduchá a také bezpečná. Tato výhodná sada obsahuje kompletní příslušenství, například praktickou tašku na leštičku, leštící kotouče, leštící pasty a mnoho dalších nezbytnosti. Klíčové vlastnosti leštičky Rupes BigFoot LHR 15 MarkII s příslušenstvímLeštička na opravu škrábanců, skvrn, oxidačních účinků na vašem lakuOrbitální provedení pro šetrné zacházení a zamezení nežádoucího poškození lakuVýkon 500 WRupes BigFoot LHR 15 MarkII v černém provedeníJednoduchá manipulacePrecizní finiš pro dohlazení drobných nerovnostíVýkmit 15 mmHmotnost 2,2 kgKompletní sada příslušenství včetně tašky, leštících kotoučů a past, utěrek a dalších pomůcek Orbitální provedeníPráce s orbitální leštičkou má řadu výhod, je bezpečná a šetrná díky tomu, že k provozu nepotřebuje tolik tepla a snižuje riziko probroušení laku či jeho popálení. Precizní finiš je zajištěn moderními detailingovými postupy, vyšší jemností a menší agresivitou orbitálních leštiček. Eliminace nežádoucích hologramů je další z výhod. Jednoduchá manipulace jistě potěší i začátečníky. Průměr unašeče:5 / 125 mmVýkmit:15 mmVýkon:500 WOtáčky - orbity:2 500 - 5 300 OPMHmotnost:2,2 kg Obsah balení:Orbitální leštička RUPES LHR15 MarkIIUnašeč 125 mmTaška RUPES BIGFOOTZEPHIR lešticí pasta COARSE 250 mlQUARZ lešticí pasta MEDIUM 250 mlKERAMIK lešticí pasta FINE 250 mlDIAMOND lešticí pasta ULTRA FINE 250 mlPěnový lešticí kotouč COARSE, průměr 130-150 mm (5-6)Pěnový lešticí kotouč MEDIUM, průměr 130-150 mm (5-6)Pěnový lešticí kotouč FINE, průměr 130-150 mm (5-6)Pěnový lešticí kotouč ULTRAFINE, průměr 130-150 mm (5-6)4 × barevná mikrovláknová utěrkaDetailingová zástěra RUPES BIGFOOT ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží RUPES BigFoot LHR 15 MarkII za skvělou cenu 18 390 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Leštičky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - RUPES BigFoot LHR 15 MarkII

Lukáš
Pro mé potřeby je RUPES RUPES BigFoot LHR 15 MarkII skvělá volba v kategorii Leštičky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt RUPES BigFoot LHR 15 MarkII od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého RUPES BigFoot LHR 15 MarkII}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu RUPES BigFoot LHR 15 MarkII mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka RUPES BigFoot LHR 15 MarkII RUPES - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o RUPES BigFoot LHR 15 MarkII, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží RUPES BigFoot LHR 15 MarkII RUPES na zahradu

RUPES BigFoot LHR 15 MarkII Leštičky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace RUPES BigFoot LHR 15 MarkII i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada RUPES, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 18 390 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

RUPES BigFoot LHR 15 MarkII na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce RUPES
- číslo EAN 8058341042656 z výroby
- produkt je v kategorii Leštičky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

RUPES BigFoot LHR 15 MarkII Leštičky
Cena zboží
18 390 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Leštičky RUPES

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (RUPES BigFoot LHR 15 MarkII) potřebujete dokumentaci od výrobce (RUPES), manuály 8058341042656, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.