Info o Ruční LED svítilna ZOOM - hodnocení a parametry

Informace: Ruční LED svítilna ZOOM Zahradní lampy Cattara

Popis produktu: Svítilna je vybavena vysoce svítivou CREE XP-E LED a má kovový reflektor, který v kombinaci se skleněnou čočkou vydává vysoký optický výkon. Svítilna je navíc opatřena funkcí ZOOM, kdy vyzařovaný paprsek světla je plynule regulovatelný otáčením prstence na hlavě svítilny. Svítilna nabízí tři režimy a to plný svit, úsporný svit a blikání. Mezi jednotlivými režimy lze přepínat lehkým namáčknutím tlačítka pro vypínání. Baterie jsou uložené v těle pod šroubovacím víkem na konci svítilny a nabídnou výdrž až 3 hodiny v plném světelném režimu. Technické údaje: materiál: hliník (ALU) barva: metalická zelená voděodolnost: IP44 (stříkající voda, vlhkost, vlivy počasí) napájení: 3 x 1,5 V AAA baterie (nejsou součástí balení) zdroj světla: CREE XP-E LED 3W světelný tok: 150 ml rozměry: 40 x 170 mm funkce ZOOM Obsah balení: 1 x ruční LED svítilna ZOOM ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Ruční LED svítilna ZOOM za skvělou cenu 195 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní lampy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Ruční LED svítilna ZOOM

Lukáš
Pro mé potřeby je Cattara Ruční LED svítilna ZOOM skvělá volba v kategorii Zahradní lampy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Ruční LED svítilna ZOOM od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Ruční LED svítilna ZOOM }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Ruční LED svítilna ZOOM mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Ruční LED svítilna ZOOM Cattara - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Ruční LED svítilna ZOOM , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Ruční LED svítilna ZOOM Cattara na zahradu

Ruční LED svítilna ZOOM  Zahradní lampy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Ruční LED svítilna ZOOM i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Cattara, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 195 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Ruční LED svítilna ZOOM na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Cattara
- číslo EAN 8591686131611 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní lampy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Ruční LED svítilna ZOOM  Zahradní lampy
Cena zboží
195 Kč
Dostupnost
25.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní lampy Cattara

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Ruční LED svítilna ZOOM ) potřebujete dokumentaci od výrobce (Cattara), manuály 8591686131611, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.