Info o Rozkládací jídelní stůl s bílou deskou Marckeric Libra - hodnocení a parametry

Informace: Rozkládací jídelní stůl s bílou deskou Marckeric Libra Jídelní stoly Marckeric

Popis produktu: Stolování bude mít styl ♥ Hledáte kompromis mezi útulnou a moderní jídelnou? Jídelní stůl od Marckeric je zlatá střední cesta. Kombinace dřevěného dekoru desky a kovových nohou stolu vnese do vašich večeří správnou dávku stylu i domácího pohodlí. Marckeric pochází ze slunného Španělska, kde zakořenila už v roce 1996. Nábytek této značky dýchá osobitostí, láskou k modernímu interiéru a skandinávskému stylu bydlení. Co kus to designová lahůdka v podobě přírodního dřeva či skla. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Rozkládací jídelní stůl s bílou deskou Marckeric Libra za skvělou cenu 10 599 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Jídelní stoly na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Rozkládací jídelní stůl s bílou deskou Marckeric Libra

Lukáš
Pro mé potřeby je Marckeric Rozkládací jídelní stůl s bílou deskou Marckeric Libra skvělá volba v kategorii Jídelní stoly.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Rozkládací jídelní stůl s bílou deskou Marckeric Libra od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Rozkládací jídelní stůl s bílou deskou Marckeric Libra}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Rozkládací jídelní stůl s bílou deskou Marckeric Libra mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Rozkládací jídelní stůl s bílou deskou Marckeric Libra Marckeric - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Rozkládací jídelní stůl s bílou deskou Marckeric Libra, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Rozkládací jídelní stůl s bílou deskou Marckeric Libra Marckeric na zahradu

Rozkládací jídelní stůl s bílou deskou Marckeric Libra Jídelní stoly Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Rozkládací jídelní stůl s bílou deskou Marckeric Libra i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Marckeric, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 10 599 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Rozkládací jídelní stůl s bílou deskou Marckeric Libra na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marckeric
- číslo EAN 8435178313119 z výroby
- produkt je v kategorii Jídelní stoly


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Rozkládací jídelní stůl s bílou deskou Marckeric Libra Jídelní stoly
Cena zboží
10 599 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Jídelní stoly Marckeric

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Rozkládací jídelní stůl s bílou deskou Marckeric Libra) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marckeric), manuály 8435178313119, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.