Info o ROUNDUP Komplexní ochrana - Postřik - hodnocení a parametry

Informace: ROUNDUP Komplexní ochrana - Postřik Zahradní chemie ROUNDUP

Popis produktu: Přípravek ROUNDUP Komplexní ochrana - Postřik: Trápí vás a vašich rostlinách škůdci a houbové choroby a přemýšlíte, jak se jich co nejefektivněji a nejrychleji zbavit? Kapalný přípravek ROUNDUP Komplexní ochrana vám pomůže váš problém vyřešit. Hubí totiž škůdce - mšice, savý i žravý hmyz a navíc potlačuje choroby. Kombinací dvou účinných látek vytváří v na venkovních částech rostlin bariéru a má také preventivní účinky proti rzi. Přípravek je vhodný pro použití na okrasné stromy, keře a rostliny. ROUNDUP Komplexní ochrana může být používán okamžitě bez nutnosti ředění. Klíčové vlastnosti přípravku ROUNDUP Komplexní ochranaKapalný přípravek pro hubení škůdců, žravého i savého hmyzu i mšicNičí také houbové chorobyROUNDUP Komplexní ochrana je určen na venkovní keře, rostliny a stromyKombinace dvou látek pro vysokou účinnostPřípravek pro okamžité použití bez ředění ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží ROUNDUP Komplexní ochrana - Postřik za skvělou cenu 129 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní chemie na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - ROUNDUP Komplexní ochrana - Postřik

Lukáš
Pro mé potřeby je ROUNDUP ROUNDUP Komplexní ochrana - Postřik skvělá volba v kategorii Zahradní chemie.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt ROUNDUP Komplexní ochrana - Postřik od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého ROUNDUP Komplexní ochrana - Postřik}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu ROUNDUP Komplexní ochrana - Postřik mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka ROUNDUP Komplexní ochrana - Postřik ROUNDUP - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o ROUNDUP Komplexní ochrana - Postřik, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží ROUNDUP Komplexní ochrana - Postřik ROUNDUP na zahradu

ROUNDUP Komplexní ochrana - Postřik Zahradní chemie Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace ROUNDUP Komplexní ochrana - Postřik i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada ROUNDUP, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 129 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

ROUNDUP Komplexní ochrana - Postřik na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce ROUNDUP
- číslo EAN 5907487102171 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní chemie


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

ROUNDUP Komplexní ochrana - Postřik Zahradní chemie
Cena zboží
129 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Zahradní chemie ROUNDUP

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (ROUNDUP Komplexní ochrana - Postřik) potřebujete dokumentaci od výrobce (ROUNDUP), manuály 5907487102171, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.