Info o Rottner HomeStar 2 EL - hodnocení a parametry

Informace: Rottner HomeStar 2 EL Trezory Rottner

Popis produktu: Sejf Rottner HomeStar 2 EL: Rottner HomeStar 2 EL je kvalitní nábytkový sejf v antracitové barvě, který je vybaven moderním elektronickým zámkem, takže se o bezpečnost svých věcí v prostoru s objemem 6 litrů již nebudete muset obávat. Trezor o rozměrech 190 × 250 × 190 mm váží 3,8 kg a nabízí také možnost ukotvení do zdi, nebo podlahy. Tloušťka dveří u tohoto sejfu je 2 mm, u pláště pak 0,8 mm.  Klíčové vlastnosti Rottner HomeStar 2 EL Sejf je vybaven pohodlným elektronickým zámkemMožnost ukotvení do zdi, nebo podlahyVyrobeno z kvalitní oceli2 uzamykací čepyObjem 6 litrůKotvící materiál je součástí dodávky ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Rottner HomeStar 2 EL za skvělou cenu 1 199 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Trezory na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Rottner HomeStar 2 EL

Lukáš
Pro mé potřeby je Rottner Rottner HomeStar 2 EL skvělá volba v kategorii Trezory.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Rottner HomeStar 2 EL od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Rottner HomeStar 2 EL}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Rottner HomeStar 2 EL mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Rottner HomeStar 2 EL Rottner - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Rottner HomeStar 2 EL, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Rottner HomeStar 2 EL Rottner na zahradu

Rottner HomeStar 2 EL Trezory Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Rottner HomeStar 2 EL i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Rottner, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 199 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Rottner HomeStar 2 EL na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Rottner
- číslo EAN 9006072200080 z výroby
- produkt je v kategorii Trezory


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Rottner HomeStar 2 EL Trezory
Cena zboží
1 199 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Trezory Rottner

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Rottner HomeStar 2 EL) potřebujete dokumentaci od výrobce (Rottner), manuály 9006072200080, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.