Info o Rostex Viktoria dveřní kování - klika - klika pro vložku 72mm Cr Nerez - hodnocení a parametry

Informace: Rostex Viktoria dveřní kování - klika - klika pro vložku 72mm Cr Nerez Štítové kování Rostex

Popis produktu: Rostex Viktoria dveřní kování pro interiérové dveře o tloušťce 38 -52 mm   Varianta klika-klika klika-knoflík WC Provedení: pro obyčejný klíč pro vložku WC Povrchová úprava Cr - Nerez Ti   Dokumenty ke stažení Výkres Popis povrchových úprav... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kutil.cz nabízí zboží Rostex Viktoria dveřní kování - klika - klika pro vložku 72mm Cr Nerez za skvělou cenu 902 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Štítové kování na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Rostex Viktoria dveřní kování - klika - klika pro vložku 72mm Cr Nerez

Lukáš
Pro mé potřeby je Rostex Rostex Viktoria dveřní kování - klika - klika pro vložku 72mm Cr Nerez skvělá volba v kategorii Štítové kování.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Rostex Viktoria dveřní kování - klika - klika pro vložku 72mm Cr Nerez od xkrát prověřeného e-shopu kutil.cz.


Honza
Na kutil.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Rostex Viktoria dveřní kování - klika - klika pro vložku 72mm Cr Nerez}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Rostex Viktoria dveřní kování - klika - klika pro vložku 72mm Cr Nerez mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Rostex Viktoria dveřní kování - klika - klika pro vložku 72mm Cr Nerez Rostex - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Rostex Viktoria dveřní kování - klika - klika pro vložku 72mm Cr Nerez, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Rostex Viktoria dveřní kování - klika - klika pro vložku 72mm Cr Nerez Rostex na zahradu

Rostex Viktoria dveřní kování - klika - klika pro vložku 72mm Cr Nerez Štítové kování Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Rostex Viktoria dveřní kování - klika - klika pro vložku 72mm Cr Nerez i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kutil.cz Rostex, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 902 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Rostex Viktoria dveřní kování - klika - klika pro vložku 72mm Cr Nerez na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Rostex
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Štítové kování


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kutil.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Rostex Viktoria dveřní kování - klika - klika pro vložku 72mm Cr Nerez Štítové kování
Cena zboží
902 Kč
Dostupnost
18.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz
Doručení Štítové kování Rostex

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Rostex Viktoria dveřní kování - klika - klika pro vložku 72mm Cr Nerez) potřebujete dokumentaci od výrobce (Rostex), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kutil.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.