Info o Rostex vhoz na dopisy oblý - Antická zlatá - hodnocení a parametry

Informace: Rostex vhoz na dopisy oblý - Antická zlatá Poštovní schránky, vhozy Rostex

Popis produktu: Rostex vhoz na dopisy oblý Venkovní rozměry: 298 x 64mm Rozměry vnitřní" 268x35mm = průchodnost vhozu Na vchodové dveře, atypické skříňky na dopisy. Povrchová úprava Dostupnost jednotlivých variant závisí na výběru povrchové úpravy. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat. Ke stažení Popis povrchových úprav ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kutil.cz nabízí zboží Rostex vhoz na dopisy oblý - Antická zlatá za skvělou cenu 349 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Poštovní schránky, vhozy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Rostex vhoz na dopisy oblý - Antická zlatá

Lukáš
Pro mé potřeby je Rostex Rostex vhoz na dopisy oblý - Antická zlatá skvělá volba v kategorii Poštovní schránky, vhozy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Rostex vhoz na dopisy oblý - Antická zlatá od xkrát prověřeného e-shopu kutil.cz.


Honza
Na kutil.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Rostex vhoz na dopisy oblý - Antická zlatá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Rostex vhoz na dopisy oblý - Antická zlatá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Rostex vhoz na dopisy oblý - Antická zlatá Rostex - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Rostex vhoz na dopisy oblý - Antická zlatá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Rostex vhoz na dopisy oblý - Antická zlatá Rostex na zahradu

Rostex vhoz na dopisy oblý - Antická zlatá Poštovní schránky, vhozy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Rostex vhoz na dopisy oblý - Antická zlatá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kutil.cz Rostex, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 349 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Rostex vhoz na dopisy oblý - Antická zlatá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Rostex
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Poštovní schránky, vhozy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kutil.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Rostex vhoz na dopisy oblý - Antická zlatá Poštovní schránky, vhozy
Cena zboží
349 Kč
Dostupnost
19.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz
Doručení Poštovní schránky, vhozy Rostex

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Rostex vhoz na dopisy oblý - Antická zlatá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Rostex), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kutil.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.