Info o Rostex Toska štítové dveřní kování - klika - knoflík pro klíč 72mm Ti - hodnocení a parametry

Informace: Rostex Toska štítové dveřní kování - klika - knoflík pro klíč 72mm Ti Štítové kování Rostex

Popis produktu: Rostex Toska štítové dveřní kování pro interiérové dveře o tloušťce 38 -52 mm   Varianta klika-klika klika-knoflík WC Provedení: pro obyčejný klíč pro vložku WC Povrchová úprava Cr - Nerez Sat Cr Ti   Dokumenty ke stažení Výkres Popis povrchových úprav... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kutil.cz nabízí zboží Rostex Toska štítové dveřní kování - klika - knoflík pro klíč 72mm Ti za skvělou cenu 863 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Štítové kování na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Rostex Toska štítové dveřní kování - klika - knoflík pro klíč 72mm Ti

Lukáš
Pro mé potřeby je Rostex Rostex Toska štítové dveřní kování - klika - knoflík pro klíč 72mm Ti skvělá volba v kategorii Štítové kování.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Rostex Toska štítové dveřní kování - klika - knoflík pro klíč 72mm Ti od xkrát prověřeného e-shopu kutil.cz.


Honza
Na kutil.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Rostex Toska štítové dveřní kování - klika - knoflík pro klíč 72mm Ti}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Rostex Toska štítové dveřní kování - klika - knoflík pro klíč 72mm Ti mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Rostex Toska štítové dveřní kování - klika - knoflík pro klíč 72mm Ti Rostex - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Rostex Toska štítové dveřní kování - klika - knoflík pro klíč 72mm Ti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Rostex Toska štítové dveřní kování - klika - knoflík pro klíč 72mm Ti Rostex na zahradu

Rostex Toska štítové dveřní kování - klika - knoflík pro klíč 72mm Ti Štítové kování Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Rostex Toska štítové dveřní kování - klika - knoflík pro klíč 72mm Ti i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kutil.cz Rostex, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 863 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Rostex Toska štítové dveřní kování - klika - knoflík pro klíč 72mm Ti na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Rostex
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Štítové kování


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kutil.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Rostex Toska štítové dveřní kování - klika - knoflík pro klíč 72mm Ti Štítové kování
Cena zboží
863 Kč
Dostupnost
18.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz
Doručení Štítové kování Rostex

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Rostex Toska štítové dveřní kování - klika - knoflík pro klíč 72mm Ti) potřebujete dokumentaci od výrobce (Rostex), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kutil.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.