Info o Rostex RX1-50 Forte bezpečnostní kování - klika-madlo pro vložku 72mm Nerez Mat - hodnocení a parametry

Informace: Rostex RX1-50 Forte bezpečnostní kování - klika-madlo pro vložku 72mm Nerez Mat Bezpečnostní kování Rostex

Popis produktu: Rostex RX1-50 Forte bezpečnostní kování štítové bezpečnostní kování s krytem vložky (dodáváno bez cylindrické vložky) určeno na vstupní dveře otevírané dovnitř i ven pro vložku (vložka nesmí na vnější straně vyčnívat více než 15,5 mm nad plochou dveří) povrchová úprava: Nerez Mat pro dveře o tloušťce: 40 - 50 mm, dále po 10 mm až do tloušťky 100 mm (spojovací materiál) bezpečnostní třída: 3 varianta: klika-madlo použití na požárně odolných dveřích   Dokumenty ke stažení: Výkres Rostex RX1-50 Forte bezpečnostního kování Návod montáže Rostex RX1-50 Forte bezpečnostního kování Katalogový list Rostex RX1-50 Forte bezpečnostního kování Popis povrchových úprav kování Rostex... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kutil.cz nabízí zboží Rostex RX1-50 Forte bezpečnostní kování - klika-madlo pro vložku 72mm Nerez Mat za skvělou cenu 3 440 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Bezpečnostní kování na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Rostex RX1-50 Forte bezpečnostní kování - klika-madlo pro vložku 72mm Nerez Mat

Lukáš
Pro mé potřeby je Rostex Rostex RX1-50 Forte bezpečnostní kování - klika-madlo pro vložku 72mm Nerez Mat skvělá volba v kategorii Bezpečnostní kování.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Rostex RX1-50 Forte bezpečnostní kování - klika-madlo pro vložku 72mm Nerez Mat od xkrát prověřeného e-shopu kutil.cz.


Honza
Na kutil.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Rostex RX1-50 Forte bezpečnostní kování - klika-madlo pro vložku 72mm Nerez Mat}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Rostex RX1-50 Forte bezpečnostní kování - klika-madlo pro vložku 72mm Nerez Mat mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Rostex RX1-50 Forte bezpečnostní kování - klika-madlo pro vložku 72mm Nerez Mat Rostex - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Rostex RX1-50 Forte bezpečnostní kování - klika-madlo pro vložku 72mm Nerez Mat, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Rostex RX1-50 Forte bezpečnostní kování - klika-madlo pro vložku 72mm Nerez Mat Rostex na zahradu

Rostex RX1-50 Forte bezpečnostní kování - klika-madlo pro vložku 72mm Nerez Mat Bezpečnostní kování Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Rostex RX1-50 Forte bezpečnostní kování - klika-madlo pro vložku 72mm Nerez Mat i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kutil.cz Rostex, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 440 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Rostex RX1-50 Forte bezpečnostní kování - klika-madlo pro vložku 72mm Nerez Mat na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Rostex
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Bezpečnostní kování


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kutil.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Rostex RX1-50 Forte bezpečnostní kování - klika-madlo pro vložku 72mm Nerez Mat Bezpečnostní kování
Cena zboží
3 440 Kč
Dostupnost
05.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz
Doručení Bezpečnostní kování Rostex

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Rostex RX1-50 Forte bezpečnostní kování - klika-madlo pro vložku 72mm Nerez Mat) potřebujete dokumentaci od výrobce (Rostex), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kutil.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.