Info o Rostex madlo dveřní trubkové D - klika-štít pro vložku 92mm Nerez Mat - hodnocení a parametry

Informace: Rostex madlo dveřní trubkové D - klika-štít pro vložku 92mm Nerez Mat Kování Rostex

Popis produktu: Rostex madlo dveřní trubkové D určeno k montáži na dveřní křídlo (šrouby M8x50 mm s vnitřním šestihranem, čepy se připevní na dveřní křídlo v dané rozteči, madlo se na ně nasune a připevní šrouby M6; pro montáž na dřevěné dveře je nutné použít rozpínací hmoždinku) celonerezové povrchová úprava: Nerez Mat pro použití i na vnější prostředí pro vložku   Dokumenty ke stažení: Výkres Rostex madla dveřního trubkového D klika-štít Popis povrchových úprav kování Rostex... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kutil.cz nabízí zboží Rostex madlo dveřní trubkové D - klika-štít pro vložku 92mm Nerez Mat za skvělou cenu 2 760 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kování na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Rostex madlo dveřní trubkové D - klika-štít pro vložku 92mm Nerez Mat

Lukáš
Pro mé potřeby je Rostex Rostex madlo dveřní trubkové D - klika-štít pro vložku 92mm Nerez Mat skvělá volba v kategorii Kování.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Rostex madlo dveřní trubkové D - klika-štít pro vložku 92mm Nerez Mat od xkrát prověřeného e-shopu kutil.cz.


Honza
Na kutil.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Rostex madlo dveřní trubkové D - klika-štít pro vložku 92mm Nerez Mat}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Rostex madlo dveřní trubkové D - klika-štít pro vložku 92mm Nerez Mat mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Rostex madlo dveřní trubkové D - klika-štít pro vložku 92mm Nerez Mat Rostex - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Rostex madlo dveřní trubkové D - klika-štít pro vložku 92mm Nerez Mat, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Rostex madlo dveřní trubkové D - klika-štít pro vložku 92mm Nerez Mat Rostex na zahradu

Rostex madlo dveřní trubkové D - klika-štít pro vložku 92mm Nerez Mat Kování Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Rostex madlo dveřní trubkové D - klika-štít pro vložku 92mm Nerez Mat i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kutil.cz Rostex, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 760 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Rostex madlo dveřní trubkové D - klika-štít pro vložku 92mm Nerez Mat na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Rostex
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Kování


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kutil.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Rostex madlo dveřní trubkové D - klika-štít pro vložku 92mm Nerez Mat Kování
Cena zboží
2 760 Kč
Dostupnost
21.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz
Doručení Kování Rostex

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Rostex madlo dveřní trubkové D - klika-štít pro vložku 92mm Nerez Mat) potřebujete dokumentaci od výrobce (Rostex), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kutil.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.